دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

خداداد عزیزی: در بازی های قبلی فرصت‌ طلبی و آمادگی مهاجمان ما را به گل رساند

خداداد عزیزی: در بازی های قبلی فرصت‌ طلبی و آمادگی مهاجمان ما را به گل رساند

خداداد عزیزی معتقد است عملکرد تیم ملی مقابل سوریه و عراق خوب نبوده است.

به گزارش ایران ورزشی، خداداد عزیزی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران درباره دیدار سنتی ایران و کره‌جنوبی به ایسنا گفت:

این بازی، مهم‌ترین دیدار ما در مقدماتی جام جهانی است و اگر بتوانیم ۳ امتیاز بازی با کره‌جنوبی در تهران را به دست بیاوریم، ۹۰ درصد راه صعود را طی کرده‌ایم. کره‌جنوبی سخت‌ترین حریف ما در این مرحله است و با توجه به شرایط آمادگی بازیکنان فکر می‌کنم، بتوانیم در این دیدار برنده باشیم.
وی ادامه داد:

ما تاکنون از نظر نتیجه‌گیری خوب بودیم اما بازی‌هایی که من از تیم ملی مقابل سوریه و عراق دیدم، تیم ما آن کیفیت لازم را نداشت و روی فرصت‌طلبی و آمادگی مهاجمانش توانست به گل برتری برسد. عراق آن عراق همیشگی که برای ما دردسر درست می‌کرد نیست و بقیه تیم‌های گروه نیز نمی‌توانند آن چنان دردسری برای ما درست کنند. من از دوستان که پرسیدم، مقابل امارات هم خلی خوب بازی نکردیم و نبوغ آزمون و طارمی بوده که توانستیم برنده آن دیدار باشیم.

عزیزی درباره درخشش طارمی و آزمون و تاثیر این دو بازیکن برابر کره‌جنوبی گفت:

خدا را شکر تیم ملی داریم که به قول معروف "جنسش جور است." طارمی و آزمون در اوج آمادگی خود هستند و خیلی خوب هم برای تیم باشگاهی خود و هم برای تیم ملی بازی کرده‌اند. در خط دروازه، ۳ دروازه‌بان آماده داریم و بیرانوند نشان داده کلاسی جهانی دارد. کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل زاده در دفاع عالی عمل کردند و عزت‌اللهی روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد.
این پیشکسوت فوتبال ایران اضافه کرد:

کلاس کار کره‌جنوبی با بازیکنانی که در لیگ برتر بازی می‌کنند و فوق ستاره‌های تیم‌های بزرگی چون تاتنهام و ولورهمپتون هستند، بسیار بالاتر از تیم‌هایی چون امارات، لبنان و سوریه است و باید با برنامه در زمین حاضر شویم. اگر لحظه‌ای پایمان بلرزد، بازنده از زمین بیرون می‌آییم و باید حواس‌مان باشد بازیکنی مثل سون را در زمین رها نکنیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.