دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

روبرتو مانچینی: ایتالیای یورو برگشته است؟ ما همیشه همان ایتالیا بوده ایم

روبرتو مانچینی: ایتالیای یورو برگشته است؟ ما همیشه همان ایتالیا بوده ایم

روبرتو مانچینی معتقد است که ایتالیا گزینه های زیادی در خط هافبک دارد و تمام هافبک های این تیم عملکرد خوبی دارند.

 به گزارش ایران ورزشی و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، روبرتو مانچینی در صحبت های خود پس از این دیدار گفت:

ایتالیایی که قهرمان اروپا شد، همان تیمی است که در مسابقات بعدی به میدان رفت. همان تیمی که مقابل اسپانیا نیز بازی کرد اما بازی با ده نفر در اکثر بازی ها، همه چیز را برای شما دشوارتر می کند. این مشکل اصلی بود وگرنه ما بازی ای مانند بازی امروز انجام می دادیم که در آن همه خوب بودند. این دو بازی، بازی های بسیار خوبی بودند.. ما بعضی از بازیکنان را تغییر دادیم اما با این وجود تیم هنوز هم عملکرد خوبی دارد.
خط میانی بخشی است که بیشترین گزینه را در اختیار شما می گذارد؟

بله، در وسط زمین ما راه حل های متفاوت و توانایی استفاده از سیستم چرخشی بدون این که از نظر کیفیت افت کنیم را داریم. هر کسی که بازی می کند خوب است و فقط همین اهمیت دارد. کیه زا؟ او می تواند در سمت راست یا چپ بازی کند، بدون این که کوچک ترین مشکلی در سازگاری با بازی داشته باشد. امروز مقابل بلژیک، او بیشتر در سمت چپ بازی کرد و عملکرد خوبی داشت. براردی، کین و راسپادوری نیز عملکرد خوبی داشتند.
  وقتی جورجینیو درون زمین نیست، ما به یک گزینه جانشین به عنوان بازیساز نیاز داریم. استفانو سنسی در دسترس نیست و برایان کریستانته قبلاً در این پست بازی کرده است اما لوکاتلی ویژگی های لازم برای این کار را دارد و امروز عملکرد خوبی داشت. او می تواند به عنوان یک هافبک میانی یا یک بازیساز بازی کند، در نتیجه این یک گزینه اضافی را در اختیار ما قرار می دهد.

ایتالیا در خط حمله نیز تغییراتی داشت و براردی و راسپادوری به همراه کیه زا در خط حمله بودند.

ایموبیله و بلوتی باتجربه هستند، همه را می شناسند اما آن ها به دلیل مصدومیت غایب بودند. در نتیجه ما نیاز داشتیم تا یک گزینه جدید را در خط حمله نیز امتحان کنیم. راسپادوری آینده درخشانی در پیش دارد.
بازی بعدی ایتالیا در مقدماتی جام جهانی با سوئیسی است که به لطف پیروزی دیشبش مقابل ایرلند شمالی، تنها سه امتیاز با ایتالیا فاصله دارد.

بازی بسیار سختی خواهد بود، درست مثل تقابل در یورو و تقابلمان در بازل. ما در خانه بازی می کنیم و این اولین بازی ما در سال جدید پس از یورو خواهد بود. ما می دانیم که باید پیروز شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.