دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

روبرتو مارتینز: پنالتی ایتالیا؟ در عجبم که چرا VAR مداخله نکرد؛ بارسلونا؟ روی کارم در بلژیک متمرکزم

روبرتو مارتینز: پنالتی ایتالیا؟ در عجبم که چرا VAR مداخله نکرد؛ بارسلونا؟ روی کارم در بلژیک متمرکزم

روبرتو مارتینز معتقد است که سائلماکرز در باشگاه مناسبی حضور دارد و برای آینده تیم ملی بلژیک اهمیت زیادی دارد.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، روبرتو مارتینز در صحبت های پس از بازی مقابل ایتالیا گفت:

این یک شکست بود اما ما باید نکات مثبت عملکردمان را تجزیه و تحلیل کنیم. در دو محوطه جریمه، ما به اندازه کافی تمرکز نداشتیم اما در کل، بازی مثبتی بود. پس از این که گل خوردیم، واکنش خوبی داشتیم و شخصیت و شجاعتمان را نشان دادیم. بعضی از بازیکنان جوان مانند سائلماکرز و دکتلاره عملکردی عالی داشتند.
پنالتی به سود ایتالیا؟

پنالتی یک تصمیم بحث برانگیز بود و تصمیمی بود که صادقانه بگویم، با آن موافق نیستم. من سعی می کنم به داور احترام بگذارم اما در تورنمنتی در این سطح، شما نیاز به تجربه دارید. ما از مداخله VAR در بازی مقابل فرانسه بسیار ناراحت هستیم و می گوییم که داوران باید مسئولیت تصمیمات خود را بر عهده بگیرند اما چرا امروز وقتی داور به کمک نیاز داشت، VAR مداخله نکرد؟ هر چقدر از بازی می گذشت، میزان ناامیدی من افزایش می یافت.
سائلماکرز در ماه های اخیر پیشرفت زیادی داشته است. او نسبت به زمان حضورش در اندرلخت تغییر کرده است. او در سیستمی با خط هافبک پنج نفره، قادر به بازی در پست وینگ بک نیز هست اما بهترین ویژگی های خود را وقتی که توپ را در اختیار دارد، به نمایش می گذارد، می چرخد و فضاهای اطرافش را به خوبی می بیند. او در تیم زیر 21 سال نیز چیزهای خوبی از خود نشان داده بود اما از زمان پیوستنش به میلان، واقعاً سطحش بالا رفته است. میلان باشگاه مناسبی برای اوست و او برای آینده تیم ملی بلژیک بسیار مهم خواهد بود.

هدایت بارسلونا؟

صحبت در مورد شایعات برای من سخت است. من پنج سال است که با این تیم کار می کنم و کاملاً روی کارم متمرکز هستم. ما به لیگ ملت ها آمدیم تا در آن پیروز شویم و نتوانستیم به این مهم برسیم اما حال برای مقدماتی جام جهانی آماده می شویم. حرف دیگری ندارم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.