دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

محرومیت پرسپولیس قطعی شد

پرداخت باقیمانده مطالبات برانکو حداقل دو هفته دیگر!

پرداخت باقیمانده مطالبات برانکو حداقل دو هفته دیگر!

از ابتدا هم معلوم بود پرسپولیس به موقع نمی‌تواند باقیمانده مطالبات برانکو را در موعد مقرر پرداخت کند و محرومیت نصیب این باشگاه خواهد شد.

پرسپولیس باید تا امروز باقیمانده مطالبات ایوانکوویچ که 784 هزار یورو بود را پرداخت می‌کرد اما چهار روز قبل برای برانکو نامه نوشت و از او تقاضای 20 روز مهلت کرد که بعید است جواب برانکو مثبت باشد چرا که اگر قرار بود او مهلت بدهد قبلاً این کار را انجام می‌داد.

در عین حال رسول پناه در مصاحبه روز گذشته خود صراحتاً گفت با تصمیم هیأت مدیره، باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته اول مسائل نقل و انتقالاتی مثل بستن قراردادهای جدید، پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی و تقویت تیم را انجام بدهد و پرداخت مطالبات برانکو را در اولویت‌های بعدی بگذارد، به همین خاطر باقیمانده طلب برانکو فعلاً پرداخت نخواهد شد.

رسول پناه گفته باشگاه از برانکو درخواست مهلت کرده تا 20 روز دیرتر پولش را بدهند اما اگر او قبول نکند در عرض دو هفته این پول تهیه و به او پرداخت می‌شود که مشخص نیست تا چه حد می‌توان روی این حرف حساب کرد!

البته مدیران باشگاه پرسپولیس ظاهراً ترسی از محرومیت و احکام فیفا ندارند چرا که معتقدند اگر پنجره نقل و انتقالاتی آنها بسته شود به محض پرداخت مطالبات برانکو پنجره باز خواهد شد. بدین ترتیب پرسپولیس به زودی با حکم محکومیت فیفا مواجه خواهد شد که خیلی‌ها امیدوارند فقط همین بسته شدن پنجره آن هم به صورت موقت باشد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.