سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

وراتی: قهرمانی با ایتالیا بهترین حسی است که در فوتبال تجربه کرده ام؛ فوتبالم را در پسکارا به پایان می رسانم

وراتی: قهرمانی با ایتالیا بهترین حسی است که در فوتبال تجربه کرده ام؛ فوتبالم را در پسکارا به پایان می رسانم

هافبک تیم ملی ایتالیا می گوید قهرمانی به همراه تیم ملی کشورش بهترین حسی بوده است که در فوتبال تجربه کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فرانس اینفو، مارکو وراتی، هافبک ایتالیایی باشگاه پاری سن ژرمن، یکی از مهره های کلیدی روبرتو مانچینی در مسابقات یورو در تابستان بود و نقش مهمی در قهرمانی آتزوری داشت. وراتی با وجود کسب 27 عنوان قهرمانی به همراه پاری سن ژرمن می گوید قهرمانی به همراه ایتالیا بهترین حسی بوده است که تا به حال در فوتبال تجربه کرده است. او در این باره گفت:

قهرمانی با ایتالیا بهترین حس بود که در فوتبال تجربه کردم. قهرمانی با تیم ملی حس کاملا متفاوتی دارد. در کنار دوستانتان و مقابل خانواده تان برای کشور به میدان می روید. یووه، اینتر، میلان و... دیگر در تیم ملی وجود ندارند. از بچه تا پیرزن 80 ساله همه به ورزشگاه می آیند و قهرمانی مقابل انگلیس آن هم در خانه خودشان لذت زیادی داشت. سپس به رم آمدیم و آن حجم از لذت را تجربه کردیم. همه این ها را درونم حفظ می کنم.
این هافبک در مورد دوران حضورش در پاری سن ژرمن می گوید:

پاری سن ژرمن را خیلی دوست دارم و به همین خاطر است که همیشه تلاش می کنم تا جواب اعتمادی که به من کردند را بدهم. وقتی به این باشگاه آمدم خیلی جوان بودم. از شهری کوچک می آمدم و در پاری سن ژرمن به همه چیز رسیدم. در این باشگاه تبدیل به یک مرد شدم. عشق زندگی ام را اینجا پیدا کردم و فرزندانم در پاریس به دنیا آمدند. تمام این مسائل در خاطرم می ماند.
هافبک پاری سن ژرمن در مورد آینده اش در دنیای فوتبال گفت:

هنوز زمان دارم. چیزی که می دانم این است که همیشه اینجا خواهم ماند. قبل از این که بازنشست شوم به پسکارا برمی گردم. این کار را به خاطر دوستان و خانواده ام می کنم و سپس به این خاطر که آنجا کوه و دریا دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.