چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

مدیرعامل تراکتور: به رای فروزان اعتراض می کنیم

مدیرعامل تراکتور: به رای فروزان اعتراض می کنیم

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت در بحث پرداخت مطالبات مشکلی نیست و پول به حساب افراد ریخته شده و فقط منتظر دریافت تأییدیه هستیم.

به گزارش ایران ورزشی، نظمی در گفتگو با تسنیم اظهار داشت:

کارهای اداری در حال انجام است. مطالبات پرداخت شده و فیفا در حال استعلام است تا تأییدیه نهایی را بدهد. شنبه و یکشنبه اروپا تعطیل بوده و فکر می‌کنم به همین دلیل کمی این پروسه طول کشیده است.
«شنیده می‌شود تأییدیه پرداخت کنستانت و پاتریک صادر شده و فقط بحث استوکس باقی‌مانده است». وی در واکنش به طرح این سؤال گفت:

اسناد پرداختی ما موجود است. در بحث پرداخت مشکلی نیست و پول به حساب افراد ریخته شده و فقط تأیید مانده است. تأیید کنستانت و پاتریک آمده و منتظر تأیید استوکس هستیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در واکنش به این موضوع که این باشگاه وعده داده بود پنجره نقل‌و‌انتقالاتی سه روز پس از پرداخت مطالبات باز شود اما این اتفاق رخ نداده و باعث واکنش هواداران تبریزی در فضای مجازی شده است، عنوان کرد:

از لحاظ قانونی این حرف را زده بودیم. حالا اینکه چرا طرف مقابل ظرف سه روز تأییدیه را ارسال نکرده به باشگاه مربوط نمی‌شود، فیفا در این شرایط خودش اقدام و پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور را باز می‌کند. مهم این بود باشگاه به تعهدات خودش عمل کند که این اتفاق افتاده است. حالا سه روز طول بکشد یا پنج روز دست ما نیست.
نظمی ادامه داد:

به نظر من  چون شنبه و یکشنبه تعطیل بوده این وقفه ایجاد شده است. اینطور نیست که باشگاه به وعده‌های خودش عمل نکرده باشد. باشگاه به وظیفه خودش عمل کرده و پیگیر باز شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی است.
وی در مورد اینکه علاوه بر پرونده‌های خارجی باشگاه تراکتور باید مطالبات داخلی خود را هم برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرداخت کند، گفت:

پرونده‌های داخلی کمتر است و در حال مذاکره هستیم. مهم پرونده‌های خارجی بود که حجم‌شان زیاد بود.
مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره محکومیت جدید باشگاه تراکتور در پرونده محسن فروزان گفت:

این رأی قابل اعتراض است و حتماً به آن اعتراض خواهیم کرد. از نظر ما این رأی ایراد دارد.
نظمی در مورد اردوی تیم تراکتور در تهران و اینکه آیا باشگاه در نقل‌و‌انتقالات فعالیت جدیدی خواهد داشت یا خیر، عنوان کرد:

کادرفنی از اردو رضایت داشت. بازی تدارکاتی و اردوها برای پیدا کردن نقص‌ها و معایب تیم است. کادرفنی ما هم به دنبال هماهنگی بیشتر تیم بود. چهار جای خالی در لیست بزرگسالان داریم و اگر نیاز باشد در نقل و انتقالات فعالیت می‌کنیم. نقص آنچنانی در تیم نداریم ولی همانطور که گفتم اگر نیاز باشد بازیکن می‌گیریم که البته برای این کار هم زمان داریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.