شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

اولیویه ژیرو: ابراهیموویچ الگویی فوق العاده برای جوانان است؛ میلان می خواهد برای فتح اسکودتو بجنگد

اولیویه ژیرو: ابراهیموویچ الگویی فوق العاده برای جوانان است؛ میلان می خواهد برای فتح اسکودتو بجنگد

اولیویه ژیرو، مهاجم 35 ساله و فرانسوی میلان در مصاحبه جدید خود با شبکه رسمی سری آ به تعریف و تمجید از هم تیمی خود، زلاتان ابراهیموویچ پرداخته و در مورد حضور در میلان صحبت کرده است

به گزارش ایران ورزشی، اولیویه ژیرو در این مصاحبه گفت:

بسیار مفتخرم که برای میلان و در سری آ بازی می کنم. سری آ لیگی است که وقتی بچه بودم آن را تماشا می کردم. من همچنین بسیار مفتخرم چون فوتبالیست مورد علاقه من در زمانی که نوجوان بودم، آندری شوچنکو [ستاره سابق میلان] بود. من خوش شانسم که همانند او، فرصت بازی و گلزنی در این باشگاه را دارم. ما فوتبال را برای این احساسات بازی و این احساسات را به هواداران منتقل می کنیم و به همین دلیل است که بی صبرانه در انتظار این هستم که تمام توانم را برای تیم و هواداران میلان بگذارم.
هر دو مادربزرگ من ایتالیایی بودند و من به اصالت خود افتخار می کنم. من ایتالیایی را در مدرسه آموختم. من عاشق این کشور و البته غذاهای آن هستم. آن ها کمی از غذاهای فرانسوی عقب هستند اما هنوز هم خوب است. من بی صبرانه در انتظار این هستم که زبان ایتالیایی را بهتر بیاموزم و این شهر را بهتر بشناسم و با خانواده ام در آن گشت بزنم.
ژیرو به همراه مایک منیان، هم تیمی اش در تیم ملی فرانسه و فیکایو توموری، هم تیمی سابقش در چلسی به میلان آمد. او در این مورد می گوید:

وقتی در آستانه عقد قرارداد با میلان بودم، با منیان صحبت کردم. فکر می کنم که وقتی هوگو لوریس از تیم ملی خداحافظی کند، منیان تبدیل به شماره 1 تیم ملی فرانسه می شود. او بسیار با استعداد است. من با توموری نیز صحبت کردم که به من گفت آن ها منتظر من هستند تا برای فتح اسکودتو تلاش کنیم. من نمی خواهم فشار زیادی روی خودمان بگذارم اما ما می خواهیم برای جایگاه نخست در جدول رده بندی بجنگیم.

اولیویه ژیرو در ادامه در مورد ابراهیموویچ گفت:

من چندین بار مقابل زلاتان بازی کرده ام. او در 40 سالگی هنوز بازی می کند و این بدان معناست که او یک حرفه ای استثنائی است. او مراقب خودش و بدنش است و من نیز سعی می کنم همین کار را کنم تا بتوانم تا زمانی که بدنم اجازه می دهد، از فوتبال لذت ببرم. فکر می کنم که زلاتان یک الگوی فوق العاده برای جوانان و یکی از بهترین مهاجمان در سری آ است. بی صبرانه منتظر بازی در کنار او و لذت بردن از حضورش در تمرینات هستم. من فکر می کنم که ما اوقات خوشی را با هم خواهیم داشت و می خواهیم با میلان چیزی ببریم. با زلاتان، این موضوع آسان تر خواهد بود.
این مهاجم فرانسوی در پایان در مورد اولین دیدار خود با پیولی گفت:

وقتی برای اولین بار با سرمربی پیولی صحبت کردم، همه چیز ساده و طبیعی بود. ما مکالمه بسیار رک و مشخصی داشتیم و من طرز فکر او در مورد فوتبال را دوست دارم. من سال گذشته میلان را دنبال می کردم و آن ها به لطف کار پیولی، فصل فوق العاده ای داشتند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.