چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

هانسی فلیک: به جام جهانی صعود کردیم و این همان چیزی است که می خواستیم

هانسی فلیک: به جام جهانی صعود کردیم و این همان چیزی است که می خواستیم

هانسی فلیک از صعود آلمان به جام جهانی 2022 می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان، مانشافت در چارچوب دور هشتم مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، با حساب 4-0 میزبانش مقدونیه شمالی را شکست داد. با این حساب و با توجه به شکست ارمنستان مقابل رومانی در دیگر بازی این گروه، صعود آلمان به جام جهانی 2022 قطر قطعی شد. آلمان اولین تیم جهان است که به صورت رسمی سهمیه حضور در جام جهانی را به دست می آورد. هانسی فلیک، سرمربی تیم ملی آلمان در مورد این صعود گفت:

ما به جام جهانی صعود کردیم و این همان چیزی است که می خواستیم، باید از بچه ها به خاطر نگرشی که از خودشان نشان دادند، تقدیر کنم. آنها هیچ موقعیتی به حریف ندادند. نیمه اول کمی طوفانی بود، درست به مانند بازی با رومانی آن تمرکز لازم را نداشتیم. پس از گل اول، کارمان را شروع کردیم و بی رحم ظاهر شدیم. به نظرم می توانیم رضایت داشته باشیم. چیزی که می خواستیم را به دست آوردیم و طی 5 بازی به 5 برد رسیدیم.
ورنر؟ به راحتی این بریس را انجام نداد. تیمو تعداد کمی موقعیت در این بازی به دست آورد و 2 گل عالی به ثمر رساند. حالا تا نوامبر 2022 زمان داریم که پیشرفت کنیم و تقویت شویم. خود من شخصا بی صبرانه منتظر این کار هستم. گل دوم تیمو ورنر بهترین گل امروز بود. وقتی گل اول را به ثمر رساندیم، گره کار برای او هم باز شد. کل تیم به خاطر کسی که طی این مدت زیر فشار انتقادات بود، خوشحال است. این جور مسائل برای تیم اهمیت زیادی دارند و به عنوان کادر فنی، می خواهیم آنها را هم ارتقا دهیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.