جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

ایران یک نیمه خواب یک نیمه بیدار!

ایران 1 - کره جنوبی 1|تیرک سه امتیاز را از یوزها گرفت

ایران 1 - کره جنوبی 1|تیرک سه امتیاز را از یوزها گرفت

ایران در یک بازی مهم میزبان کره جنوبی بود. در این دیدار اول کره به گل رسید اما بعد از آن کره یک گل زد و دو بار تیر دروازه را به لرزه درآورد تا شانس در این بازی یار ایران نباشد

به گزارش ایران ورزشی؛ تیم های ملی ایران و کره جنوبی در چارچوب چهارمین بازی خود در گروه A رقابت های مقدماتی جام جهانی به مصاف هم می روند. تا پیش از این بازی، ایران 9 امتیاز کسب کرده بود و کره نیز با 7 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار گرفته بود. نیمه اول بازی فراز و نشیب چندانی نداشت و بازی جذابی نیز شاهد نبودیم. در نیمه دوم اما ورق برگشت. کره جنوبی ابتدا با سون به گل رسید. این پایان کار نبود. ایران یک بار با شوت سعید عزت اللهی تیرک دروازه حریف را به لرزه درآورد و دقایقی بعد با علیرضا جهانبخش به گل رسید. تنها یک دقیقه بعد از گل مهدی طارمی با یک شوت زیبای دیگر تیرک دروازه کره را برای بار دوم به لرزه درآورد. نتیجه 1-1 تا پایان بازی پابرجا ماند و همچنین حسرت دو تیرک هم با هواداران تیم ملی در این بازی باقی ماند.

کره ای بعد از 13 سال توانستند ورزشگاه آزادی را با امتیاز ترک کنند. همچنین ایران با 10 امتیاز کماکان در رتبه اول جدول گروه باقی ماند و کره نیز با هشت امتیاز رتبه دوم را دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.