جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

قاضی زاده هاشمی اعلام کرد؛

فدراسیون به صورت کتبی به تعلیق تهدید شده است

فدراسیون به صورت کتبی به تعلیق تهدید شده است

نماینده مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که فدراسیون فوتبال ایران به صورت کتبی به تعلیق تهدید شده است.

به گزارش ایران ورزشی، قاضی زاده هاشمی در مورد پرونده ویلموتس: من هر جایی که می روم در پایان جلسات، یک بحث فوتبالی هم به وجود می آید. من این قول را به مردم می دهم که تا لحظه آخر پای این پرونده و موضوع خواهیم بود. این پرونده هم در مجلس و هم در دستگاه قضایی پیگیری می شود.


وی ادامه داد: متاسفانه یک نامه ای از فیفا و AFC برای ما ارسال شد و فدراسیون فوتبال به تعلیق تهدید شد. البته یکبار قبل از جام ملت های آسیا در امارات به صورت شفاهی به تعلیق تهدید شدیم که این بار به صورت کتبی تهدید شدیم.


قاضی زاده هاشمی ادامه داد: البته ما برای حل این موضوع از دستگاه نظارتی و امنیتی دعوت می کنیم چرا که در راس آن نامه ذکر شده است که باید براساس کدگذاری و بنا بر منابع مطمئن داخلی باید این منابعی که آدرس های غلط داده اند را کشف کنیم. چرا که این پرونده قضایی، راجع به مسائل مالی غیرفوتبالی پرونده ویلموتس بوده است.


وی افزود: بحث انتخاب سرمربی جای خود دارد. مسائل و حواشی مطمئنی داشته است. ما اطلاعاتی داریم از آن دستگاه خواهیم خواست به صورت موثق اعلام کنند. اگر داده های درستی به ما ندهند، قول می دهم که در یک ماه آینده بسیاری از اطلاعات درستی که در دست داریم را در اختیار مردم بگذاریم.

منبع: ورزش 3

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.