شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

اولیویه ژیرو: با دیدن نشانه هایی از طرف خدا به اورتون و اینتر نرفتم

اولیویه ژیرو: با دیدن نشانه هایی از طرف خدا به اورتون و اینتر نرفتم

اولیویه ژیرو در تابستان از چلسی به میلان پیوست اما بارها شایعات پیوستن او به اینتر شنیده شده بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاردین، اولویه ژیرو در مورد اعتقاداتش و نقش آن در انتخاب های فوتبالی اش گفت:

من به داستان حضرت مسیح در انجیل ایمان دارم و این برای انسانیت بیشتر است. زحمت و رنج، بخش اساسی زندگی است زیرا به عنوان یک انسان، شخصیت شما را می سازد و قدرت ذهنی من از همین جا می آید. مانند هر کس در زندگی، همیشه مجبور بوده ام با سختی ها مواجه شوم. هیچ چیز در زندگی آسان نیست. باید آن را بقاپید از دایره راحتی خود خارج شوید. تک تک روزها، ایمان من به من کمک کرده است؛ مخصوصا زمان هایی که قصد تصمیم گیری های بزرگ داشته ام. مثلا می توانید از کتابم بفهمید که چرا به اورتون نرفتم و چرا به جای پیوستن به اینتر، در چلسی ماندم. چیزی که باید به شما بگویم این است که خدا برای تک تک انسان های روی زمین برنامه و نقشه دارد. ما راه خودمان را می سازیم و خداوند ما را هدایت می کند.
اولیویه ژیرو در بخشی از کتابش عنوان کرده که دلیل نرفتنش به اورتون و اینتر، یک مساله معنوی بوده است. یکی از دوستان مادر اولیویه ژیرو به نام نیکول، پیش از پیوستن او به اورتون و اینتر با او تماس گرفته و عنوان کرده که پس از دیدن یک خواب معنوی، می داند که انجام این کار به صلاح ژیرو نخواهد بود و مهاجم فرانسوی آن را قبول می کند. ژیرو همچنین عنوان می کند که نیکول چندین پیشگویی معنوی دیگر داشته که همه آنها درست در آمده است و مثلا دعوت نشدن او به تیم ملی فرانسه را نیز پیش بینی کرده بود.

از ژیرو سوال شد اخیرا نیکول توصیه ای از طرف خداوند برای او داشته است و او پاسخ داد:

او گفت برای آینده ام باید به خدا اعتماد داشته باشم و به نوعی پیش بینی کرد که این بار به تیم ملی دعوت نمی شوم. چیزهای زیادی را گفته که همه درست در آمده است. معتقدم آنها نشانه هایی از طرف خدا در بهشت هستند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.