جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

گرت ساوتگیت: مقابل مجارستان یک ناامیدی بزرگ را تجربه کردیم

گرت ساوتگیت: مقابل مجارستان یک ناامیدی بزرگ را تجربه کردیم

سرمربی انگلیس از عملکرد شاگردانش مقابل مجارستان به هیچ عنوان راضی نیست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، انگلیس و مجارستان در چارچوب دور هشتم مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل هم قرار گرفتند. این بازی در نهایت مقابل چشمان تماشاگران انگلیسی با نتیجه 1-1 خاتمه پیدا کرد تا صعود سه شیرها به جام جهانی، کمی به تاخیر بیافتد. گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس در مصاحبه پس از بازی در مورد عملکرد شاگردانش گفت:

یک عملکرد ناامید کننده داشتیم، احترام برای مجارستان؛ آنها برای تاکتیک ما مشکل ایجاد کردند و ما به اندازه کافی تحرک نداشتیم. در آن سطحی که باید، بازی نکردیم، به همین سادگی. نمی توانیم دقیقا به یک مشکل اشاره کنیم، بحث سر تعادل تیمی بود. ما اشتباهات ساده ای در کار با توپ مرتکب شدیم. نباید با توجه به یک مسابقه تمام مسائل را قضاوت کنیم. طی این مسابقه به اندازه کافی برّنده نبودیم، توپ لو می دادیم، در انجام برخی کارها زیاده روی می کردیم و برای اولین بار پس از مدت ها، باید دستانمان را بالا بگیریم. نباید به عملکرد فردی بازیکنان ایراد بگیریم، کل تیم ما در آن سطحی که باید بازی می کرد، ظاهر نشد.
مجارستان به خوبی دفاع کرد و ما آنقدری که برای پیروزی در این بازی لازم بود، کار انجام ندادیم. نمی دانم که آیا به صورت ناخودآگاه فکر می کردیم این بازی راحت تر خواهد بود یا نه؛ چرا که در سپتامبر به راحتی این تیم را شکست دادیم. در دقایق اولیه بازی، لمس توپ های سنگینی داشتیم و گرفتار تکل های حریف می شدیم. نه کیفیت لازم را ارائه دادیم و نه به اندازه کافی اعتماد به نفس داشتیم.
صعود به جام جهانی؟ درست است که در یک گروه بسیار قدرتمند حضور داریم اما امشب یک ناامیدی بزرگ را تجربه کردیم. باید اطمینان خاطر حاصل کنیم که طی بازی های ملی ماه نوامبر، به این هدف دست پیدا خواهیم کرد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.