چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

بعد از درخشش در لیگ ملت ها؛ بررسی جدی رئال مادرید روی پوگبا

بعد از درخشش در لیگ ملت ها؛ بررسی جدی رئال مادرید روی پوگبا

پل پوگبا یکی از بازیکنانی است که تابستان آینده قراردادش با یونایتد به اتمام می رسد و از تیم های زیادی به عنوان مقصد احتمالی این بازیکن یاد می شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  AS، پل پوگبا 28 ساله دوباره در رادار رئال مادرید قرار گرفته است. این بازیکن فرانسوی در آخرین سال قرارداد خود با منچستریونایتد به سر می برد و تمدید نکرده است و این اتفاق به عنوان یک فرصت فوق العاده برای دیگر تیم ها یاد می شود. آنها در باشگاه منچستری به این موضوع واقف هستند و چندین هفته است که قصد دارند با او تمدید کنند ولی می دانند که این بازیکن مشتریان زیادی دارد و احتمال وسوسه شدن او کم نیست. رئال مادرید یکی از جدی ترین مشتریان این بازیکن است و عملکرد خوب پوگبا در لیگ ملت ها علاقه مادریدی ها را تشدید کرده است.

او بازیکنی است که سالهاست به حضور در مادرید علاقه مند است، اگرچه در مادرید گفتگوهایی با افراد نزدیک به بازیکن انجام داده است، یک فرض روشن وجود دارد: خود بازیکن باید بخواهد سفیدپوش شود و باشگاه مادریدی در شرایط اقتصادی فعلی نمی تواند پیشنهاد عجیب و غریبی به این بازیکن بدهد. پوگبا در حال حاضر در یونایتد سالیانه 15 میلیون یورو دستمزد می گیرد و این آخرین باریست که مادریدی ها به دنبال این بازیکن خواهند رفت و قصد دارند به مانند آلابا مسیر را دنبال کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.