یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰

وحید محمدزاده: از ذوب آهن شکایت می کنم

وحید محمدزاده: از ذوب آهن شکایت می کنم

وحید محمدزاده مدافع فصل قبل ذوب‌آهن که در فصل جدید پیراهن آلومینیوم اراک را بر تن خواهد کرد، به زودی از باشگاه سابقش شکایت می‌کند.

به گزارش ایران ورزشی، وحید محمدزاده درباره وضعیت آلومینیوم اراک به تسنیم گفت:

هر چند تیم ما کمی دیر تمریناتش را شروع کرد، ولی خوشبختانه تمرینات منظمی را انجام دادیم و آماده شروع لیگ برتر هستیم. من هم از این انتخاب بسیار راضی هستم و از حضور در آلومینیوم لذت می‌برم. ما بازیکنانی باکیفیت و کادر فنی توانمندی داریم و مدیران باشگاه هم تلاش می‌کنند تا تیم در آرامش کامل قرار داشته باشد.
محمدزاده راجع به خداحافظی قاسم حدادی‌فر کاپیتان تیم ذوب‌آهن از این تیم افزود:

من چند سال این افتخار را داشتم که با حدادی‌فر هم‌بازی باشم و در جریان خیلی از مسائل هستم. او در این سال‌ها خیلی خون دل خورد و همیشه تعصب و وفاداری خود را به ذوب‌آهن نشان داد و حتی با مشکلاتی روبه‌رو شد، ولی متأسفانه یکسری از افراد با رفتارهای‌شان حدادی‌فر را از ذوب‌آهن فراری دادند و خداحافظی او برخلاف میل باطنی‌اش بود.

مدافع تیم ذوب‌آهن اصفهان در فصل گذشته همچنین گفت:

متأسفانه بعد از رفتن سعید آذری باشگاه ذوب‌آهن سیر نزولی گرفت و هیچ چیز در این باشگاه سر جایش نیست. با اتفاقاتی که برای حدادی‌فر رخ داد حالا من خیلی خوشحالم که در این تیم نماندم.
محمدزاده درباره اینکه باشگاه ذوب‌آهن قصد دارد بابت فصل گذشته 20 درصد این بازیکن را جریمه کند، تصریح کرد:

آنهایی که فوتبال را به خوبی می‌فهمند، می‌دانند که ما در فصل گذشته حداقل تلاش خودمان را انجام دادیم. این درست است که نتایج خوبی نگرفتیم، ولی در مورد خودم باید بگویم که هیچ وقت در زمین مسابقه کم نگذاشتم و حتی چند گل مهم برای تیمم به ثمر رساندم که دوستان می‌توانند بررسی کنند و اهمیت آن را به دست بیاورند.
محمدزاده ادامه داد:

هیچ دلیلی ندارد که بخواهند من را 20 درصد جریمه کنند و من به باشگاه ذوب‌آهن گفته‌ام که برخلاف میل باطنی‌ام از آنها شکایت خواهم کرد، چون این اقدام باشگاه ذوب‌آهن حرفه‌ای نیست.
باشگاه ذوب‌آهن هنوز با محمدزاده تسویه حساب نکرده و حتی مسئولان باشگاه به این بازیکن گفته‌اند که بابت فصل گذشته 20 درصد جریمه شده است.

محمدزاده این جریمه 20 درصدی را غیرقانونی می‌داند و به گفته این بازیکن، بندی هم در این مورد در قراردادش وجود نداشته است. این مسائل باعث شده است تا محمدزاده تصمیم به شکایت از ذوب‌آهن بگیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.