یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

تیاگو سیلوا: نیمار فشار سنگینی را تحمل می کند؛ امیدوارم او عشق خود به فوتبال را از دست ندهد

تیاگو سیلوا: نیمار فشار سنگینی را تحمل می کند؛ امیدوارم او عشق خود به فوتبال را از دست ندهد

نیمار اعلام کرد پس از جام جهانی 2022 قطر و در 30 سالگی از تیم ملی برزیل خداحافظی می کند. چنین نگرشی از بازیکنی در سطح نیمار با واکنش های منفی زیادی همراه شده است. در همین راستا تیاگو سیلوا در مصاحبه ای به حمایت از نیمار پرداخته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا؛ تیاگو سیلوا گفت:

شرایط برای همه ما سخت شده است. از جنبه های مختلف تحت فشار زیادی هستیم اما این فشار در مورد نیمار کاملا متفاوت است. او فشاری سنگین تر و با جنبه شخصی را تحمل می کند. مردم فراموش کرده اند که او چه کارهایی در زمین کرده است. نیمار به حد کافی به خودش سخت می گیرد و بزرگترین منتقد خود است اما مردم نباید عملکرد او را زیر سوال ببرند. انتقاد از نیمار درون زمین مشکلی ندارد اما مشکل اینجاست که از زندگی شخصی نیمار خارج از زمین انتقاد می شود. او به خاطر چیزهایی که به خارج از زمین فوتبال مربوط می شود، فشار زیادی را تحمل می کند. امیدوارم نیمار انگیزه و نشاط خود را از دست ندهد و همچنان عاشق فوتبال باقی بماند. او پسر خاصی است که کمک زیادی به ما می کند.
اخیرا از عملکرد همه بازیکنان تیم ملی برزیل انتقاد می شود. به نظرم ما شایسته این انتقادات نیستیم. قطعا از این مقطع لذت نمی بریم اما قبلا نتایج خوبی کسب کرده ایم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.