یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

پرویز مظلومی: خدا را شکر سلامت هستم، مردم شرمنده ام کردند

پرویز مظلومی: خدا را شکر سلامت هستم، مردم شرمنده ام کردند

پرویز مظلومی که خبر ابتلایش به ویروس کرونا منتشر شده بود، می گوید مشکلی از این بابت ندارد و سرماخوردگی ساده اش برطرف شده است. گویا تست کرونای عضو هیات مدیره استقلال هم منفی شده تا خیال او و خانواده‌اش از این بابت راحت باشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل ازطرفداری؛ به گزارش طرفداری شب گذشته انتشار خبر ابتلای پرویز مظلومی به ویروس کرونا و قرنطینه شدنش در خانه منتشر شد اما عضو هیات مدیره استقلال می گوید بیماری او یک سرماخوردگی ساده بوده و مداوا شده و هیچ مشکلی از این بابت ندارد.

پرویز مظلومی گفت:

خدا را شکر در سلامتی کامل هستم و مشکلی برای ادامه فعالیت و حضور در سطح جامعه ندارم. خبری که شب گذشته منتشر شد، تماس های محبت آمیز بسیاری از دوستان آشنایان و هواداران استقلال را به دنبال داشت و آنها با محبت خود من را شرمنده کردند. از حس انسان دوستی و لطف تمام کسانی که از طریق پیام تلفنی یا تماس تلفنی جویای احوال من شدند بی نهایت ممنونم و
امیدوارم ویروس کرونا هر چه زودتر کنترل شود و هموطنانی که گرفتار این بیماری شدند، سلامتی خود را به دست آورند.

پرویز مظلومی تاکید کرد:

انتشار خبر بیماری من برای دوستان و آشنایان نگران کننده بود اما این حسن را داشت که یک بار دیگر محبت و بزرگواری هواداران استقلال به من ثابت شد و آن‌ها من را شرمنده خود کردند.
عضو هیات مدیره استقلال در پایان گفت:

کارها در باشگاه و در مجموعه استقلال طبق روال پیش می‌رود و همه از مدیریت تا تمام همکاران، بازیکنان و اعضای کادر فنی در تلاش هستند که باعث رضایت هواداران شوند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.