جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

برد خفیف آرژانتین، پودر کردن اروگوئه به وسیله سلسائو

مقدماتی جام جهانی 2022 قطر

مقدماتی جام جهانی 2022 قطر

نوار تساوی های اکوادور در حالی همچنان ادامه دارد که بولیوی با بردی ارزشمند مقابل پاراگوئه حالا در رویای صعود به جام جهانی به سر می برد.

به گزارش ایران ورزشی، در ادامه مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر در منطقه آمریکای جنوبی، بامداد امروز تیم های این منقطه مقابل هم به میدان رفتند. کلمبیا که این روزها شرایط خوبی ندارد و روی نوار تساوی گام برمی دارد، میزبان اکوادور بود که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. این در حالی است که کلمبیا در اکثر دقایق بازی تیم برتر میدان بود و اکوادور تنها در زمین خود به دفاع مشغول بود. نکته ویژه این بازی وقت اضافه 10 دقیقه ای بود که طی آن یری مینا، مدافع کلمبیا موفق شد در دقیقه 100 برای تیمش به گل برسد اما این گل در نهایت توسط کمک داور ویدیویی رد. این بازی در نهایت چیزی بیش از 105 دقیقه طول کشید که در نوع خود کم نظیر است. کلمبیا در 5 بازی اخیر خود در دیدارهای انتخابی به 4 تساوی دست یافته است.

اتفاق مهم بازی های این مرحله در دیدار بولیوی مقابل پاراگوئه رقم خورد که طی آن تیم بولیوی در اتفاقی غیر منتظره موفق شد پاراگوئه را با 4 گل شکست دهد و به صعود به جام جهانی امید پیدا کند. رامالو، ویاروله، آبرگو و فرناندز گلزنان بولیوی در این مسابقه بودند.بعد از این شکست سنگین، ادواردو بریتزو، سرمربی پاراگوئه از هدایت تیم ملی این کشور کنار رفت. پاراگوئه در 5 بازی اخیر خود در دیدارهای انتخابی تنها یک برد به دست آورده است. از سوی دیگر تیم بولیوی حالا در دو بازی خانگی خود موفق شده است 6 امتیاز کسب کند.

در دیگر بازی این مرحله شیلی و ونزوئلا مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با پیروزی سه بر صفر شیلی به پایان رسید. پولگار دو بار و برتون برای شیلی در این بازی گلزنی کردند.

با این نتایج در حال حاضر برزیل با 31 امتیاز صدر نشین است، آرژانتین با 25 امتیاز در رده دوم قرار دارد. اکوادور با 17 امتیاز سوم است. کلمبیا با 16 امتیاز در رده چهارم ایستاده است و اروگوئه نیز هم امتیاز با کلمبیا و تفاضل گل کمتر در رده 5 ایستاده است. تیم های شیلی، بولیوی، پاراگوئه، پرو و ونزوئلا نیز در رده های ششم تا دهم جای دارند. لازم به ذکر است 4 تیم برتر گروه به طور مستقیم به جام جهانی صعود خواهند کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.