یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱

وین رونی: هری کین گلزن ممتازی است که بیش از همه به رکورد گلزنی شیرر نزدیک خواهد شد

وین رونی: هری کین گلزن ممتازی است که بیش از همه به رکورد گلزنی شیرر نزدیک خواهد شد

وین رونی اعتقاد دارد هری کین می تواند شروع بد خود در فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ برتر را جبران کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، کین پس از کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر در فصل گذشته و سپس کمک کردن به انگلیس برای رسیدن به فینال یورو ۲۰۲۰ با ۴ گل زده، هنوز نتوانسته است پس از انجام ۶ بازی در فصل جدید لیگ برتر، دروازه حریفان را باز کند. خیلی ها این افت کین را به خستگی ناشی از بازی های زیاد و ناکام ماندنش در راه انتقال به منچسترسیتی نسبت می دهند. رونی در این رابطه گفته است:

شخصا احساس می کنم این (انتقادات از کین) دیگر زیاده روی است. او اگرچه هنوز در فصل جدید نتوانسته است در لیگ برتر گلزنی کند، در مسابقات دیگر برای تاتنهام گل زده است. او یکی از بهترین مهاجمان جهان است و وقتی گل نزنی، مردم عقایدشان را بیان می کنند که البته حق شان هم محفوظ است ولی هری آنقدر بازیکن خوب و شخصیت بزرگی است که بتواند از این روند خارج شود. این مقطع چالش انگیزی است که احتمالا قبلا آن را تجربه نکرده بود. ضمنا تاتنهام در بهترین شرایط به سر نمی برد و خلاصه این به عملکرد تیمی هم مرتبط است.
کین با ۱۶۶ گل زده، در تعقیب آلن شیرر (۲۶۰) به عنوان برترین گلزن تاریخ لیگ برتر انگلیس است. سرمربی دربی کانتی در این مورد هم گفت:

به عقیده من وقتی هری اولین گل خودش را در لیگ برتر به ثمر برساند، دوباره گلزنی کردن به طور مستمر را از سر خواهد گرفت. درست است که از مهاجم انتظار گلزنی می رود ولی سبک بازی هری در سالیان اخیر تغییر کرده است و او بیشتر عقب می آید. به نظرم مشکلی در رابطه با هری کین وجود ندارد و او گلزن ممتازی است. احتمالا او کسی است که بیش از همه به رکورد گلزنی آلن شیرر در لیگ برتر نزدیک خواهد شد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.