جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

رحیم استرلینگ: به دنبال فرصت بیشتری برای بازی کردن هستم؛ خروج از انگلیس یکی از گزینه هاست

رحیم استرلینگ: به دنبال فرصت بیشتری برای بازی کردن هستم؛ خروج از انگلیس یکی از گزینه هاست

رحیم استرلینگ می گوید به فکر آینده ای به دور از منچسترسیتی است و رفتن به خارج از انگلستان هم یکی از گزینه هایش به شمار می رود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاردین، استرلینگ که در فصل جاری لیگ برتر تنها دو بار در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفته است، کمتر از دو سال دیگر با سیتیزن ها قرارداد دارد ولی پس از آن که باشگاه در تابستان گذشته به قطع همکاری با او راغب بود، مذاکرات بین طرفین برای تمدید قرارداد هم راه به جایی نبرد. استرلینگ ۲۶ ساله می خواهد به طور مستمر فرصت بازی کردن داشته باشد و حالا جدایی او از منچسترسیتی، محتمل به نظر می رسد.

اگر گزینه ای باشد که فرصت بیشتری جهت بازی کردن برایم فراهم کند، از آن استقبال خواهم کرد... به عنوان یک بازیکن انگلیسی، هر آنچه می دانم از لیگ برتر است و همیشه این فکر را داشته ام که: «شاید روزی دوست داشته باشم خارج از کشور بازی کنم و ببینم در مواجهه با آن چالش چه عملکردی خواهم داشت». باید چند زبان دیگر را یاد بگیرم. از لهجه فرانسوی و اسپانیایی واقعا خوشم می آید.
استرلینگ پس از به ثمر رساندن ۳۰ گل در ۵۱ مسابقه از فصل ۲۰-۲۰۱۹، در فصل گذشته فقط ۱۴ بار برای این تیم گلزنی کرد. او در خصوص وضعیت خودش در ورزشگاه اتحاد ادامه داد:

از آن دست افرادی نیستم که گله کنم. هرگز تلاش نکردم قضیه را از چیزی که است، بزرگتر جلوه بدهم. من کار خودم را انجام می دهم و فقط برای بازی کردن انگیزه دارم. آماده هستم تا به طور مرتب فوتبال بازی کنم و در مسابقات گل بزنم. برای من اگر فوتبال در سطح مشخصی نباشد، در خوشحال کننده ترین وضعیت نخواهم بود. اگر می خواهم میزان رضایت من در حد مشخصی باشد، باید فوتبال بازی کنم. من به گلزنی کردن و لذت بردن از خودم نیاز دارم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.