جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

تابارز: مسئولیت شکست مقابل برزیل را قبول میکنم

تابارز: مسئولیت شکست مقابل برزیل را قبول میکنم

اسکار تابارز می گوید نتوانسته راه حل مناسبی برای تقابل با برزیل پیدا کند و به همین خاطر مسئولیت شکست تیمش را بر عهده می گیرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ESPN، تیم ملی اروگوئه بامداد امروز در جریان مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر مقابل برزیل صف آرایی کرد و در نهایت با نتیجه 4 بر یک مقابل طلایی پوشان شکست خورد. بعد از این دیدار، اسکار تابارز در کنفرانس خبری این بازی حاضر شد و در مورد شکست سنگین تیمش گفت:

این موضوع حقیقت دارد که برزیل می توانست گل های بیشتری هم بزند. به نظرم زمان این است که خونسرد باشیم. نتوانستیم راه حل مناسبی پیدا کنیم و به همین خاطر مسئولیت این شکست را قبول می کنم. تنها چیزی که در حال حاضر به آن فکر می کنم، ریکاوری و گشتن به دنبال راه حل است. ما یک هسته مرکزی از بازیکنان داریم که فکر می کنیم می توانند به تیم کمک کنند و سایرین نیز امیدوار هستند که با بازی در تیم های باشگاهی خود سطح بازی شان را ارتقا دهند و به تیم کمک کنند.

تابارز در ادامه گفت:

با توجه به اتفاقاتی که افتاده است، شرایط سختی داریم و از منطقه صعود خارج شده ایم. سخت است در مورد آینده صحبت کنیم. من فرمول خاصی برای موفقیت ندارم. با دانش و تجربه ای که دارم تلاش خواهم کرد تا این روحیه پایین که همه ما در حال حاضر داریم را از بین ببرم. بدترین اتفاق تجربه کردن شکست است زیرا باید در بازی های انتخابی امتیاز کسب کنید ولی ما در دو بازی اخیر مقابل دو تیم بسیار خوب قرار گرفتیم و به همین خاطر می توانیم بگوییم مقابل تیم های قدرتمندی شکست خوردیم.
سرمربی اروگوئه در پایان گفت:

فکر نمی کنم زنگ خطر به صدا در آمده باشد. قطعا نگران هستیم و معتقدم بازیکنانم ناراحت هستند چون به چیزی که می خواستند نرسیدند. باید به جایی برسیم که کسی به عملکرد تیم اعتراض نداشته باشد و در حال حاضر به این شرایط حتی نزدیک هم نیستیم. تنها چیزی که در فوتبال اهمیت دارد نتیجه است و برای رسیدن به نتیجه باید تلاش کنیم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که کاری سخت در پیش داریم اما تلاش خواهیم کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.