سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

نارضایتی اینتر از دعوت شدن روملو لوکاکو به تیم ملی بلژیک

نارضایتی اینتر از دعوت شدن روملو لوکاکو به تیم ملی بلژیک

روملو لوکاکو به دلیل مصدومیت، 2 بازی اخیر اینتر مقابل پارما و رئال مادرید را از دست داده است. او هنوز به تمرینات گروهی اینتر اضافه نشده و پیش بینی می شود در دیدار این هفته نراتزوری مقابل آتالانتا نیز غایب باشد. در این شرایط، روملو لوکاکو از سوی روبرتو مارتینز به ترکیب بلژیک برای بازی های ملی ماه نوامبر دعوت شده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، جوزپه ماروتا از برگزاری بازی های ملی در بحران شیوع ویروس کرونا، ناراضی است. او اخیرا گفت:
شرایطی در پیش داریم که باید با نارضایتی از آن عبور کنیم. بسیاری از بازیکنان ما به تیم های ملی دعوت شده اند. باید از عقل خود استفاده کنیم. می بینم که اکثر مدیران ورزشی در باشگاه های مختلف ناراضی و نگران هستند.
 
اوج نگرانی اینتر در مورد روملو لوکاکو است. مهاجم نراتزوری فعلا مصدوم است اما از سوی روبرتو مارتینز به تیم ملی بلژیک دعوت شده است. سرمربی بلژیک در این مورد گفت:
با لوکاکو و اینتر صحبت کرده ام. مطمئن هستیم که او روز دوشنبه آماده حضور در تیم ملی خواهد بود.
 
آنتونیو کونته و باشگاه اینتر از این موضوع ناراضی هستند. اینتر تنها در صورتی اجازه خروج به لوکاکو می دهد که 100% آماده باشد. آنتونیو کونته نمی خواهد روی یکی از بهترین های خود ریسک کند. اینتر می خواهد لوکاکو در ایتالیا بماند و روند ریکاوری خود را تکمیل کند اما فدراسیون فوتبال بلژیک خواهان حضور او در اردوی تیم ملی است.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.