سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

خوان لاپورتا: ارزش پدری بسیار بیشتر از بند فسخ قراردادش است

خوان لاپورتا: ارزش پدری بسیار بیشتر از بند فسخ قراردادش است

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا به همراه پدری در کنفرانس خبری تمدید قرارداد این بازیکن حاضر شد و در مورد این بازیکن، صحبت های بارتومئو و آنسو فاتی صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، خوان لاپورتا در این کنفرانس خبری گفت:

ما بسیار مفتخر و هیجان زده ایم چون آگاهیم که این یک لحظه تاریخی است. پدری فقط 18 سال دارد اما همین الان نیز بازیکن تیم اصلی است و خود را اثبات کرده است. پدری توسط مدیر برنامه و خانواده اش به خوبی راهنمایی می شود. من می خواهم پدری در بارسلونا بازنشسته شود. فکر می کنم که او باید مسیر بازیکنان بزرگی چون اینیستا و ژاوی را دنبال کند. مسی؟ ما سال های زیادی از بازی او لذت بردیم. سال هایی که بهترین سال های ورزشی او بودند، از 16 سالگی تا 34 سالگی.
بارتومئو؟ من آن قدر بابت چیزی که الان در حال جشن گرفتنش هستیم، هیجان زده ام که نمی خواهم با سوال در مورد بارتومئو از این فضا دور شوم. بارتومئو شخصی مستاصل است که به بزرگی فاجعه کاری که انجام داده، پی برده است. همین! آنسو فاتی؟ در حال کار روی تمدید قراردادش هستیم. همه چیز خوب پیش می رود. باید از متیو آلمانی و رامون پلانس تشکر کنم. باید صبور باشیم و نتیجه مشخص خواهد شد.
ارزش پدری بسیار بیشتر از بند فسخ قراردادش یعنی یک میلیارد یورو است. امروز احتمالاً شادترین روز از زمان شروع مدیریت من است. البته قهرمانی در کوپا دل ری نیز بود اما امروز یکی از آن روزهای بسیار شادی است که به لطف پدیده ای چون پدری، ریاست بارسلونا ارزشش را نشان می دهد. به یاد می آورم که وقتی پدری بچه بود، پیراهنش را امضا کردم. چقدر همه چیز تغییر کرده است، حال او کسی است که پیراهن بارسلونا را امضا می کند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.