سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

پدری: بارسلونا بهترین باشگاه جهان است و ما دوباره باز می گردیم؛ مسی شایسته کسب توپ طلاست

پدری: بارسلونا بهترین باشگاه جهان است و ما دوباره باز می گردیم؛ مسی شایسته کسب توپ طلاست

پدری، هافبک 18 ساله و اسپانیایی بارسلونا امروز به صورت رسمی قرارداد جدید و 5 ساله خود با بارسلونا را امضا و پس از آن در کنفرانس خبری شرکت کرد.

 به گزارش ایران ورزشی، پدری در این کنفرانس خبری گفت:

بسیار خوشحالم. بارسلونا باشگاهی است که همیشه می خواستم در آن باشم. همیشه گفته ام که بارسلونا باشگاهی است که عاشق آن هستم. این که می بینم آن ها روی من حساب و ریسک می کنند و امیدوارند که کارهای بزرگی انجام دهم، باعث افتخار من می شود. با توجه به بند فسخم، کاملاً مشخص است که باشگاه روی من حساب می کند. خانواده ام همیشه به من کمک کرده اند که متواضع باشم و به خود مغرور نشوم. در ابتدا من کمی مضطرب بودم اما وقتی به توپ ضربه می زنی، آن اضطراب از بین می رود. بازی در حضور هواداران یک چالش برای من بود اما از آن لذت بردم. روز بسیار زیبایی بود، استادیوم باید همیشه پر باشد. هواداران از روز اول به من نشان دادند که مرا دوست دارند و من بسیار قدردان هستم.
یک سال که می گذرد، درک می کنید که در حال تجربه کردن چیزی هستید که هر کسی قادر به آن نیست. گاهی متوجه می شوم که چیزی که در حال تجربه آن هستم، طبیعی نیست. کفش های اولین بازی ام و اولین گلم را نگه داشته ام. من از کاپیتان ها و هم تیمی هایم به خاطر کمکی که به من کرده اند، بسیار سپاس گزارم. من در بارسلونا بسیار راحتم و در این تیم همه چیز دارم. تا جایی که بتوانم برای این لوگو مبارزه خواهم کرد.
بازیکنان جوان تیم اصلی کیفیت بسیاری دارند، ما می خواهیم که جهان را به دست بگیریم و هر روز برای پیشرفت، تلاش می کنیم. باتجربه ها و قدیمی های تیم نیز بسیار خوب هستند و تجربه لازم را برای تیم به ارمغان می آورند. ما بازیکنان جوان با کیفیتی را برای داشتن آینده ای درخشان در اختیار داریم. این که برای جایزه پسر طلایی نامزد شده ام، باعث افتخار من است. همچنین این که گاوی و یرمی پینو نیز در بین نامزدهای این جایزه هستند، وجودم را پر از افتخار می کند. فوتبال در حال حاضر بیشتر تاکتیکی و فیزیکی است اما حضور بازیکنان باکیفیتی چون گاوی در هر تیمی لازم است.
  می خواهم مصدومیتم را پشت سر بگذارم و تلاش می کنم تا هر چه زودتر به میادین برگردم. من می خواهم که به پیشرفت روزانه ادامه دهم. دوست ندارم به آینده بلند مدت فکر کنم. قراردادم تا 2026 است اما امید من این است که برای سال های بیشتری اینجا باشم. درست است که الان در دوران سختی هستیم اما بارسلونا بهترین باشگاه جهان است، ما دوباره باز می گردیم و چیزهای زیادی را کسب خواهیم کرد. این تصمیم من نیست و همه چیز بر عهده سرمربی است اما بازی در کنار بوسکتس، فرنکی دی یونگ و گاوی برای من آسان است. ما پتانسیل این را داریم که با این تیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

لیونل مسی و توپ طلا؟ او بهترین در دنیاست. مسی در دوران حضورش در اینجا، کمک زیادی به من کرد و من می خواهم او فاتح توپ طلا شود. فکر می کنم که او لایق آن است. رئال مادرید؟ آن ها رقیب ابدی ما هستند، همیشه می خواهم آن ها را شکست دهم و امیدوارم که این کار را انجام دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.