شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

سولسشر: تمرکز من روی آتالانتا، لیورپول یا نیوکاسل نیست؛ فقط به بازی با لسترسیتی فکر می کنیم

سولسشر: تمرکز من روی آتالانتا، لیورپول یا نیوکاسل نیست؛ فقط به بازی با لسترسیتی فکر می کنیم

عصر شنبه تیم های منچستر یونایتد و لسترسیتی در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر خواهند رفت و اوله گونار سولسشر سرمربی شیاطین سرخ در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از منچستر ایونینگ نیوز، سولسشر در کنفرانس خبری پیش از این دیدار از غیبت کاوانی و فرد در بازی فردا، سختی بازی در خانه لسترسیتی، اعتماد به زوج لیندلوف و بایی در خط دفاع و لزوم تمدید قرارداد با جسی لینگارد صحبت کرد.

غایبان منچستریونایتد:
گاهی در بازی های ملی باید دست به دعا شوید که بهترین اتفاق ممکن برایتان بیفتد زیرا همان طور که دیدید، رافائل واران مصدوم شده و چند هفته دور از میادین خواهد بود اما در عین حال لیندلوف و بایی در بازی های ملی، زمان بازی خوبی در اختیار داشتند و این برایمان خوب است. امروز صبح فرد و ادینسون کاوانی کامل بازی کردند و این یعنی برای بازی با لسترسیتی روی آن ها حساب نمی کنیم چون باید استراحت و ریکاوری کنند. امیدواریم بتوانیم در اواسط هفته در لیگ قهرمانان اروپا از آن ها استفاده کنیم. هری مگوایر امروز در زمین چمن به تیم ملحق شد و این اولین بار طی چند هفته اخیر بوده است.

رویارویی با لسترسیتی:
لسترسیتی؟ هنوز اول فصل هستیم و گاهی اوقات نمی توان چهره واقعی تیم ها را دید. لسترسیتی در لیگ اروپاست و بازی های زیادی دارد. با تمام احترام، آن ها خریدهای خوبی داشته اند و بازیکنان خوبی برای رقابت کردن دارند اما زمان می برد تا جا بیفتند. لسترسیتی مثل اکثر تیم های لیگ، فوتبال خوبی بازی می کند اما مثل ما گل هایی خورده که نباید می خورد. هر بار در خانه لسترسیتی، کار سختی داشته ایم. ما بازیکنان جذابی برای پیشروی در مسیرمان گرفته ایم، گل های خوبی زده ایم و الان مهاجمان از بازی برای تیم ما لذت می برند. باید همین طور تهاجمی به کار ادامه دهیم و DNA منچستریونایتد را داشته باشیم. در کنار این مسئله باید خوب هم دفاع کنیم تا تیم حریف برای بازی مقابل ما کار سختی داشته باشد. الان به آتالانتا یا لیورپول فکر نمی کنم. تمرکز من فقط روی لستر است و این یعنی ما بازی به بازی فکر می کنیم.
ماجرای فروش نیوکاسل:
فروش نیوکاسل؟ تمرکز من روی این مسئله نبوده اما توجه کرده ام که چه اتفاقاتی افتاده است. فکر نمی کردم این اتفاق رخ دهد اما حالا این اتفاق رخ داده است. نمی دانم برنامه مالکان نیوکاسل چیست و قرار است چه قدر پول خرب کنند اما نیوکاسل یک باشگاه اصیل و سنتی است و زمانی که آن ها در بالای جدول بودند، از دیدن شان لذت می بردم. در بلند مدت، نیوکاسل تیم جالبی خواهد شد و خواهیم دید در ادامه چه پیش می آید اما همان طور که گفتم تمرکز من روی آن ها نیست و نمی خواهم وارد بحث های چالشی در این راستا شوم.
سیاست سیستم چرخشی و فیکس نبودن رونالدو در تمام بازی ها:
رونالدو در لیست تیم است اما نمی توانم به شما بگویم از اول بازی می کند یا نه. او یک بازیکن، تمام کننده، گلزن و حرفه ای استثنایی است. کنار گذاشتن رونالدو سخت است و همه دوست دارند او را در زمین ببینند اما وقتی طی شش روز شش بازی داشته باشید، نمی توانید در همه بازی ها با یک ترکیب به میدان بروید. ما باید در ماه آوریل و می با اوج آمادگی به مصاف رقبا برویم. فصل گذشته در ماه می ما خیلی خسته بودیم.
لزوم تمدید با جسی لینگارد:
جسی لینگارد شروع خوبی در این فصل داشته و مشارکت او در گل های تیم برایمان خیلی مهم بوده است. به دنبال تمدید قرارداد لینگارد هستیم چرا که او بازیکن مهمی برای تیم ماست. من باید دقایق بیشتری به او بازی دهم چرا که شایستگی اش را دارد. امیدوارم فرایند تمدید قرارداد با جسی خوب پیش برود چرا که واقعا قدر او را می دانیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.