جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

ژیرو: میلان بهترین جا برای پایان فوتبالم در اروپاست؛ از شوچنکو امضا گرفتم!

ژیرو: میلان بهترین جا برای پایان فوتبالم در اروپاست؛ از شوچنکو امضا گرفتم!

اولیویه ژیرو، مهاجم 35 ساله فرانسوی پس از سال ها حضور در لندن و بازی برای تیم های آرسنال و چلسی، حالا در میلان توپ می زند.

به گزارش ایران ورزشی؛ اولیویه ژیرو که طی هفته های اخیر به علت مصدومیت دور از میادین بوده، در مصاحبه با دیلی میل در خصوص مراحل فوتبالی اش، حضور در میلان و ملاقات با شوچنکو و در نهایت رابطه اش با فرانک لمپارد صحبت کرد:

غلبه بر مشکلات و تردیدها طی سال های اخیر برایم خیلی مهم بوده و همیشه توانسته ام حین زمین خوردن، دوباره برخیزم. دوستانم و برادرم همیشه گفته اند که می توانم به اوج برگردم. گاهی اوقات دوست داشتم برخی چیزها در دوران فوتبالم ساده تر پیش برود اما باید به هرحال سختی ها را هم پذیرفت. اگر بیست سال پیش به من می گفتند این مسیر هیجان انگیز را تجربه می کنم و این تعداد جام می برم، باورشان نمی کردم. همیشه میلان، این باشگاه فوق العاده را تحسین کرده ام که پوشیدن پیراهن روسونری می تواند یک پایان عالی بر دوران فوتبالم در اروپا باشد. وقتی به میلان می آیید، وزن و اهمیت تاریخش را حس می کنید. چندین بار شوچنکو را ملاقات کرده ام و به او گفته ام که قهرمان من بوده است. شوچنکو به من خندید اما از او خواستم پیراهنم را امضا کند. بیش از این نمی توانستم خوشحال باشم.
ژیرو در خصوص رد پیشنهاد تاتنهام گفت:

به فرانک [لمپارد] گفتم می خواهم به تیمی دیگر بروم تا فرصت بازی داشته باشم. به او گفتم لاتزیو، اینتر و تاتنهام مرا می خواستند. می توانستم به تاتنهام بروم اما با توجه به این که پنج سال و نیم در آرسنال بودم، این ایده خوبی نبود چون خیلی ها را ناامید می کرد. به لمپارد گفتم دوباره می خواهم خوشحال باشم و او در نهایت این فرصت را به من داد تا دوباره بتوانم چیزهای خوبی را با چلسی تجربه کنم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.