جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

پیولی: تاتاروشانو دروازه بان اول میلان خواهد بود؛ میرانته کاملا آماده نیست

پیولی: تاتاروشانو دروازه بان اول میلان خواهد بود؛ میرانته کاملا آماده نیست

شنبه شب در چارچوب هفته هشتم سری آ ایتالیا، میلان در سن سیرو از هلاس ورونا میزبانی می کند و زلاتان ابراهیموویچ برای این بازی احتمالا در دسترس خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل ایتالیا، استفانو پیولی سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از دیدار با هلاس ورونا درباره دروازه بان بازی فردای تیمش و استفاده از ابراهیموویچ صحبت کرد:

ابراهیموویچ بهتر شده و کار در زمین را شروع کرده است. او دیروز همراه با تیم تمرین کرد. تمرین فردا صبح مهم خواهد بود و سپس تصمیم می گیریم که او را در لیست قرار دهیم یا خیر. شرایط زلاتان در حال بهتر شدن است و دعوت شدن او نکته مثبتی خواهد بود. ژیرو هم از کمر دردش خلاص شده و فردا در دسترس خواهد بود. براهیم دیاز، در طول بازی های ملی خوب بود اما امروز کمی احساس ناراحتی کرد. فردا باید ببینیم چه می شود.

سرمربی میلان ادامه داد:

تیم نمایش عالی در برگامو را از یاد نبرده و از کارهایی که می خواهیم انجام دهیم ایده مشخصی داریم. فردا با یک حریف تهاجمی دیگر روبرو خواهیم شد و برابر هلاس ورونا به کیفیتی بالا و البته انرژی بدنی زیادی نیاز داریم. می خواهیم در تمام بازی ها پیروز شویم چون میلان هستیم. ما فردا در خانه بازی می کنیم و با حمایت هواداران مان، انرژی زیادی خواهیم گرفت.
پیولی درباره وضعیت دروازه بانی میلان پس از مصدومیت منیان گفت:

تاتاروشانو فردا درون دروازه خواهد ایستاد. او یک دروازه بان حرفه ای است که همه در تیم تحسینش می کنند و آماده است از این فرصت استفاده کند. میرانته هنوز یک هفته دیگر کار دارد تا به آمادگی کامل برسد. از داشتن میرانته خوشحالم چون او هم دروازه بانی حرفه ای است اما باید چند روز دیگر صبر کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.