شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

کلوپ: چند ماه پیش مردم از سوپرلیگ انتقاد می کردند و اکنون یک سوپرتیم ایجاد شده است

کلوپ: چند ماه پیش مردم از سوپرلیگ انتقاد می کردند و اکنون یک سوپرتیم ایجاد شده است

تیم های لیورپول و واتفورد فردا (شنبه) از ساعت 15:00 به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از لیورپول اکو، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد. او در ابتدا در خصوص تغییر مالکیت باشگاه نیوکاسل گفت:

منتطر بودم روئسای فوتبال در این خصوص بیانیه ای دهند. اکنون در مورد حقوق بشر نگرانی هایی وجود دارد. با این وجود این اتفاقات می افتد. این چه معنایی برای فوتبال خواهد داشت؟ چند ماه پیش بحث و جدل و انتقادات زیادی در مورد سوپرلیگ صورت گرفت. در حال حاضر یک سوپر تیم شکل گرفته است. با اینکه قوانین فرپلی مالی که اصلا نمی دانیم وجود دارند یا خیر، چطور می خواهند در این مورد مورد استفاده قرار بگیرند، به هر حال این اتفاق رخ داده است و هواداران نیوکاسل عاشق آن هستند. یک ابرقدرت دیگر. در طول زمان آن ها با پول هایشان تصمیمات اشتباه و سپس تصمیمات درست می گیرند و جایی قرار می گیرند که می خواهند باشند. روئسا و مسئولان هم گفتند بیایید این کار را انجام دهیم. این سومین باشگاهی است که توسط کشورها اداره می شود.

وی تصریح کرد:

این مسئله، بزرگتر از پول است. در واقع به تصمیمات درست بستگی دارد. نگران نیستم. در سال 2019 وقتی قهرمان اروپا شدیم، 2 باشگاه که توسط کشورها اداره می شدند حضور داشتند. ما می توانیم بازی ها را ببریم وقتی قدرت مالی نیز بزرگتر از ما باشد. در حال حاضر این کار را انجام داده ایم. رشد نیوکاسل یک شبه رخ نخواهد داد. قطعا طی سال های آتی تغییراتی زیادی را شاهد خواهیم بود. پروژه آن ها بسیار بزرگ است ولی هنوز داریم راجع به فوتبال صحبت می کنیم. می توانیم هنوز آن ها را شکست دهیم. طی چند سال آینده اگر مالکان شان صبور باشند، به یک ابر قدرت تبدیل خواهند شد. شاید اصلا کل لیگ برتر را بخرند!
سرمربی لیورپول در مورد زمان بازگشت آلیسون و فابینیو افزود:

مسئله این است که اگر پاسخی در این مورد بدهم، فکر می کنید ناراحتم ولی این طور نیست. آن ها شانسی برای بازی ندارند. برزیل شب گذشته بازی کرده و چیزی در اختیار ما نیست. ما ترکیب بزرگی داریم ولی نه برای تصمیمات اتحادیه فوتبال انگلیس. اتلتیکو مادرید نیز آخر هفته بازی نمی کند ولی چنین چیزی در انگلیس رخ نمی دهد. می دانستیم این پسرها در اختیارمان نخواهند بود. بنابراین مستقیما به مادرید خواهند آمد.
وی در خصوص وضعیت آمادگی بازیکنانش تصریح کرد:

ژوتا و الکساندر آرنولد در دسترس هستند. در مورد تیاگو، نمی دانم. او به زمان نیاز دارد. از این بابت ناراحتم ولی فکر کنم چند روز به زمان نیاز دارد.
کلوپ در مورد بازگشت کلودیو رانیری به فوتبال انگلیس این بار در قامت سرمربیگری واتفورد، اضافه کرد:

آیا از این بابت شگفت زده شدم؟ من به همه باشگاه ها احترام می گذارم. به نظرم آزاردهنده است، طوری که واتفورد با مربیان برخورد می کند. تا می آیید با همکار جدید آشنا شوید، او می رود. این خوب نیست. به هر حال از کلودیو خوشم می آید. شش سال است در لیگ برتر حضور دارم و نمی دانم چه تعداد مربی در واتفورد بوده که با آن ها روبرو شده ام. به هر حال تیم های رانیری را آنالیز کرده ایم. می دانیم حریف خوبی خواهند بود و باید متمرکز باشیم.
سرمربی لیورپول در مورد جو گومز ادامه داد:

جو در فرم خوبی است. می دانم گرت ساوتگیت اگر بازیکنانش ثابت بازی نکنند، واکنش نشان خواهد داد. جو نیز دعوت نشد ولی این به او کمک کرد. او یک مدافع فوق العاده است. ما در حال حاضر 5 مدافع مرکز عالی داریم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.