جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

یوونتوس علاقه‌مند به جذب آزاد رومانیولی

یوونتوس علاقه‌مند به جذب آزاد رومانیولی

پس از پیوستن فیکایو توموری به میلان، السیو رومانیولی، مدافع 26 ساله روسونری جایگاهش در این تیم و همچنین تیم ملی ایتالیا را از دست داده و ممکن است به صورت آزاد این تیم را ترک کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، قرارداد 6 میلیون یورویی السیو رومانیولی با میلان در تابستان پیش رو تمام می شود و میلان تمایلی ندارد پیشنهادی با همین میزان دستمزد به این مدافع ایتالیایی ارائه کند. از این رو احتمال جدایی رومانیولی از میلان به صورت رایگان بالاست. یوونتوس مدت هاست که وضعیت جذب رومانیولی را پیگیری می کند و علاقه دارند او را در تابستان آینده به خدمت بگیرند. رابطه یوونتوس با مینو رایولا، مدیر برنامه رومانیولی خوب است و در عین حال آن ها نمی خواهند مورد دوناروما دوباره تکرار شود.

اگرچه یوونتوس در تلاش است هزینه هایش را کاهش دهد و برای رومانیولی دستمزد بالاتری نسبت به دستمزد فعلی اش در نظر نمی گیرد. همچنین محدودیت بودجه، ممکن است روی آینده ماتیاس دلیخت تاثیر بگذارد. در تابستانی که گذشت، چند باشگاه مطرح با یوونتوس برای جذب دلیخت تماس گرفتند اما یووه اعلام کرد مدافع هلندی اش را نمی فروشد. بند فسخ 150 میلیون یورویی این مدافع 22 ساله از تابستان 2022 قابل فعال سازی است و مینو رایولا، مدیر برنامه دلیخت احتمال جدایی او از یووه را رد نکرده بود. از این رو آینده رومانیولی و دلیخت می تواند به یکدیگر وابسته باشد و رومانیولی به عنوان جانشین دلیخت به ترکیب یووه اضافه شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.