چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

مائوریتزیو ساری: فوتبال به یک نمایش تبدیل شده که فقط به پول در آن فکر می شود

مائوریتزیو ساری: فوتبال به یک نمایش تبدیل شده که فقط به پول در آن فکر می شود

مائوریتزیو ساری، سرمربی ایتالیایی لاتزیو از وضعیت فعلی فوتبال و برنامه ریزی هایی که در آن انجام می شود راضی نیست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اینتر نیوز، مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری قبل از دیدار تیمش مقابل اینتر حاضر شد و به انتقاد از برنامه ریزی فوتبال پرداخت:

ما تا همین دیروز با تعداد کمی مشغول به تمرین بودیم و ارزیابی واکنش تیم وقتی بازیکنانتان در سراسر دنیا هستند دشوار است. این وضعیت فعلی فوتبال است و متاسفانه به من تعلق ندارد و من مرد فوتبال فعلی نیستم. ما در هر ماه 7 بازی در 19 روز انجام می دهیم و سپس در 11 روز دیگر بدون بازیکن هستیم. در عمل، بازیکنان بیشتر در تیم ملی خود تمرین می کنند تا با باشگاه خود. ما دیگر فوتبال و یک ورزش را تماشا نمی کنیم، بلکه شاهد یک نمایش هستیم که در آن فقط به پول فکر می شود. من برای این فوتبال پیر شده ام و عاشق فوتبال متفاوتی هستم.

در بازی با اینتر انتظار واکنش متفاوت تری را دارم. این بازی نیز مثل سایر مسابقات سه امتیاز دارد و در این مقطع از فصل یک دیدار مهم و مسابقه ای که بتواند نقطه عطفی باشد محسوب نخواهد شد. در بازی قبلی مقابل بولونیا فوتبالی سطحی را انجام دادیم و 3 گل از موقعیت های فاجعه بار و شرم آور دریافت کردیم. ایموبیله؟ او چند روی است که با ما تمرین می کند و به نظر می رسد که به خوبی در حال کار است. فکر می کنم این موضوع که او چند روزی به دلیل مصدومیت در زمین حضور نداشت نیز برای او خوب بوده است. من امروز سایر بازیکنان ملی پوش خود که دیروز برای اولین بار آنها را دیدم را نیز دوباره ارزیابی می کنم. همیشه از اولین بازی در رده باشگاهی که پس از مسابقات ملی انجام می شود ترس دارم زیرا بازیکنان ملی پوش به روش های دیگری تمرین و بازی کرده اند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.