چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

بیژن طاهری: جدایی بازیکنان؟ در این مورد فرهاد مجیدی تصمیم می گیرد

بیژن طاهری: جدایی بازیکنان؟ در این مورد فرهاد مجیدی تصمیم می گیرد

بیژن طاهری می گوید فرهاد مجیدی در خصوص جدایی بازیکنان تصمیم می گیرد.

به گزارش ایران ورزشی، بیژن طاهری، سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره جذب بازیکنان جدید و جدایی برخی بازیکنان به میزان گفت:

با حضور کوین یامگا در تمرین امروز صبح استقلال بخشی از دغدغه هواداران برطرف شد، ان‌شالله طی دو، سه روز آینده نیز تکلیف سایر بازیکنان خارجی استقلال روشن خواهد شد و با حضور آن‌ها در تمرینات استقلال می‌توانیم با ترکیب کامل به استقبال مسابقات لیگ برتر برویم.
وی ادامه داد:

همانطور که یامگا پس از طی مراحل پزشکی قرارداد خود را با استقلال امضا کرد سایر نفرات مورد نظر کادر فنی هم با همین کیفیت به تیم اضافه خواهند شد، تا هواداران شاهد حضور آن‌ها در ترکیب تیم باشند.

سرپرست استقلال در پاسخ به این پرسش که تکلیف بازیکنانی که شنیده می‌شود با تصمیم کادرفنی از تیم جدا خواهند شد، چه می‌شود، گفت:

تصمیم‌گیرنده نهایی در این ارتباط فرهاد مجیدی و کادرفنی است، مطمئنا اگر قرار به جدایی بازیکن یا بازیکنانی باشد، این اتفاق در کمال آرامش و احترام انجام خواهد گرفت. به هر حال تمام این بازیکنان برای استقلال زحمت کشیدند و باید زحمات آن‌ها مورد قدردانی قرار بگیرد. مطمئناً با هماهنگی کادرفنی و کادر مدیریتی همه چیز در آرامش کامل انجام خواهد گرفت.
طاهری در ادامه با اشاره به آغاز عملیات خاک‌برداری کمپ مرحوم ناصر حجازی نیز گفت:

این آرزوی خانواده بزرگ استقلال بود که دارای یک کمپ استاندارد و باکیفیت باشیم. نه تنها من بلکه کادرفنی، بازیکنان و تمام هواداران از این اتفاق بسیار خوشحال هستند. شأن باشگاه استقلال این نیست که ما هر روز در یک محل تمرین کنیم. اگر این کمپ تجهیز شود و امکانات مدرن داشته باشد، قطعاً استقلال هم می‌تواند با بهره‌برداری از آن کیفیت فنی خود را بالاتر ببرد. باید به نوبه خودم از مدیرعامل و هیئت مدیره تشکر کنم که با یک حرکت زیر بنایی به فکر حل این بحران همیشگی افتادند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.