شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

توصیه سولسشر به رشفورد: فوتبال را در اولویت قرار بده

توصیه سولسشر به رشفورد: فوتبال را در اولویت قرار بده

اوله گونار سولسشر معتقد است بهترین سال های فوتبال مارکوس رشفورد پیش روی این مهاجم است و او باید فوتبال را تبدیل به مهم ترین موضوع زندگی اش کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، مارکوس رشفورد، مهاجم انگلیسی منچستریونایتد بعد از مدت ها دوری از میادین فوتبال به خاطر مصدومیت، حال در ترکیب تیمش برای تقابل با لسترسیتی قرار گرفته است و در آستانه انجام اولین بازی فصلش قرار دارد. این مهاجم در سال های اخیر فعالیت های زیادی در خارج از میادین فوتبال و کارهای خیریه داشته است ولی اوله گونار سولسشر می گوید این مهاجم بهتر است فوتبال را در اولویت زندگی خود قرار دهد. مربی نروژی در این باره گفت:

می دانم بهترین بازی های مارکوس را در سال های آینده خواهیم دید. او در سن کم کارهای فوق العاده ای انجام داده است اما او در حال وارد شدن به بهترین دوره سنی برای یک فوتبالیست است و دارد یاد می گیرد و با تجربه تر می شود. کاری که او در بیرون از مستطیل سبز انجام داده نیز فوق العاده بوده زیرا کارهایی عالی کرده است ولی حالا شاید بهتر باشد فوتبال را در اولویت بگذارد و روی این ورزش تمرکز کند زیرا در منچستریونایتد چالش های زیادی پیش روی او است و در عین حال باید برای تیم ملی انگلیس هم بازی کند. فکر می کنم مارکوس یکی از افرادی است که می تواند از پس این چالش ها بربیاید. او می تواند توانایی هایش را نشان دهد و می داند که انتظارات زیادی از او داریم اما به اوزمان کافی برای بازگشت خواهیم داد تا تبدیل به چیزی شود که قبلا بود و می تواند باشد.
رشفورد در سال های اخیر در خط مقدم حرکات سیاسی و پایان دادن به فقر و کارهای خیریه بوده است و به تازگی اعلام کرده است که هیچوقت کارش را به فوتبال محدود نمی کند و به نبردش برای دفاع از چیزهایی که به آن باور دارد، ادامه خواهد داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.