چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

یوسیپ استانیشیچ بعد از تمدید قرارداد با بایرن: از اعتماد باشگاه متشکرم

یوسیپ استانیشیچ بعد از تمدید قرارداد با بایرن: از اعتماد باشگاه متشکرم

با اعلام باشگاه بایرن مونیخ، قرارداد یوسیپ استانیشیچ با این باشگاه تا تابستان 2025 تمدید شد. قرارداد قبلی این بازیکن با بایرن مونیخ تا تابستان 2023 بود. استانیشیچ از ابتدای این فصل برای تیم اصلی بایرن مونیخ به میدان رفته و تا به حال در نه بازی برای این تیم بازی کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وبسایت بایرن مونیخ یوسیپ استانیشیچ در مورد تمدید قراردش اینگونه مصاحبه می کند:

می خواهم از اعتمادی که باشگاه به من دارد تشکر کنم، چند ماه گذشته روی این موج شناور بودم و این برای من فوق العاده بود و نمی خواهم حتی یک ثانیه از آن را از دست بدهم. اهدافم بسیار واضح هستند، می خواهم تا آن جا که می توانم به تیم کمک کنم و عملکرد خوبی از خود نشان بدهم تا ما عناوین بیشتری را به دست آوریم.
حسن صالیحمیدزیچ نیز یوسیپ استانیشیچ را نمونه ای از عملکرد خوب و موفقیت های آکادمی بایرن مونیخ می داند و در مورد تمدید قرارداد با او اینگونه مصاحبه می کند:

  بسیار خوشحالیم که بار دیگر توانستیم استعدادی از آکادمی بایرن را با تیم اول ادغام کنیم، یوسیپ به سرعت خود را ثابت کرد. او راه خودش را ساخت و یک بازیکن فوق العاده است. او بازیکن بسیاز قابل اعتمادی است که در تکل زدن بسیار خوب است، پا به توپ خوبی دارد و فشار خوبی روی حریف می گذارد. یوسیپ در تمرینات عملکرد خوبی دارد و خود را تحمیل می کند و این همان شیوه ای است که او باید به آن عمل کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.