یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

لوئیس سوارز: گریزمان اگر اعتماد به نفس داشته باشد سطح بالایی دارد

لوئیس سوارز: گریزمان اگر اعتماد به نفس داشته باشد سطح بالایی دارد

لوئیس سوارز می گوید آنتوان گریزمان نیاز به زمان برای وفق پیدا کردن ندارد و می تواند در سطح بالایی بازی کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، لوئیس سوارز، مهاجم اروگوئه ای باشگاه اتلتیکومادرید در گفتگویی در مورد هم تیمی هایش صحبت کرده است. صحبت های او را در ادامه بخوانید:

آنتوان گریزمان
او این باشگاه و هم تیمی هایش را می شناسد به همین خاطر نیاز به زمان برای وفق پیدا کردن ندارد و فقط باید با ریتم تیم هماهنگ شود که این برای هر بازیکن تازه واردی لازم است. او به اندازه کافی با شرایط باشگاه وفق پیدا کرده است. او اگر اعتماد به نفس بالایی داشته باشد می تواند در سطح بالایی بازی کند.

ژائو فلیکس
  او بازیکنی است که رد یک چهارم پایانی زمین می تواند تفاوت ایجاد کند. او قدرت دریبل زنی خوبی دارد. مشخصا در برخی مسائل باید بهتر شود. به طور مثال نحوه عملکرد مقابل دروازه تا بتواند راحت تر بازی کند و در فرم بهتری باشد.
اعتماد به نفس
مطمئنم امسال سال فلیکس خواهد بود. او نسبت به سنش استعداد قابل توجهی دارد. توانایی دریبل زنی عالی دارد. هیچوقت نمی فهمید می خواهد پاس بدهد یا وارد فضای خالی شود.
هکتور هررا
هکتور در پورتو نشان داده چه توانایی هایی دارد و در بازی های کوتاه و بلند عالی است. اینجا باید به خاطر درخواست مربی با سبک متفاوتی بازی کند. اگر هررا آزادی داشته باشد می تواند در هر بازی تفاوت ها را رقم بزند. او بازیکنی است که هر فوتبالیستی دوست دارد در تیمش داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.