چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

الگری: دیبالا حدود ده روز بعد در دسترس خواهد بود

الگری: دیبالا حدود ده روز بعد در دسترس خواهد بود

در چارچوب هفته هشتم سری آ ایتالیا، فردا شب تیم های یوونتوس و آاس رم از ساعت 22:15 به وقت تهران در استادیوم آلیانز به مصاف هم می روند که یووه برای این بازی، پائولو دیبالا را در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت یوونتوس، ماسیمیلیانو الگری سرمربی یووه در کنفرانس خبری پیش از این دیدار درباره وضعیت آمادگی بازیکنان تیمش، غایبان بازی فردا و مشکلات در خط حمله صحبت کرد:

رویارویی با رم و اهمیت بازی های ماه پیش رو:
امروز بازیکنان تیم را خواهم دید و باید ببینیم چه نیازهایی رفع شوند. فردا صبح درباره ترکیب اصلی تصمیم گیری می کنم زیرا باید اول شرایط همه بازیکنان را ببینم. فردا بازی مهمی در پیش داریم. تا وقفه بازی های ملی بعدی، هفت بازی در پیش داریم که همه آن ها در زمینه جمع آوری امتیازات، سرنوشت ساز هستند و باید در موفقیت در این بازی ها، بتوانیم به رده های بالای جدول برسیم. در ماه نوامبر، بازی های مهم زیادی داریم و باید ببینیم شرایط مان در جدول چگونه خواهد بود و مهم تر از آن، قطعی شدن صعود از گروه در لیگ قهرمانان است. رم تیمی فنی و فیزیکی است. باید فورا ریکاوری کنیم و برای این بازی آماده شویم. فردا، هواداران بیشتری در استادیوم خواهند بود و این یک نکته مثبت دیگر است. آن ها به اندازه بازی مقابل چلسی از ما حمایت خواهند کرد و همیشه حمایت هواداران، الهام بخش ماست. بحث کردن درباره فشردگی تقویم، فایده ای ندارد چون باید در تمام بازی ها با حداکثر توان به میدان برویم. وقتی مشکلات سر راه ما باشد، راه حل های آن را هم خواهیم یافت.
وضعیت یوونتوس در خط دفاع و هافبک:
دلیخت فردا بازی خواهد کرد چون در بازی های ملی، استراحت کرده و آماده بازی است. این طبیعی است که دقایق زیادی به او بازی برسد. جدایی آرون رمزی؟ او بازیکنی است که رویش کاملا حساب می کنم. نمی دانم او فردا از اول بازی خواهد کرد یا نه اما مطمئننا به او اعتماد دارم. مک کنی هافبکی است که می تواند گلزنی کند و به او اعتماد زیادی دارم. مک کنی مقابل تورینو خوب بازی کرد. او پنج شنبه برگشته اما نمی دانم فردا از ابتدا بازی می کند یا به عنوان بازیکن جانشین به میدان می آید. از برناردسکی راضی هستم. او خوب کار می کند اما در عین حال باید به استمرار در عملکرد برسد که این فقط به جنبه ذهنی و روانی بستگی دارد. متاسفم که رابیو را در اختیار نداریم زیرا او خوب کار می کرد و در حال رشد بود. رابیو استراحت خواهد کرد و برای بازی های آینده آماده خواهد بود.
وضعیت مصدومان خط حمله:
آلوارو موراتا امروز با تیم تمرین می کند اما دیبالا نه چون وضعیت آلوارو بهتر از اوست. فکر می کنم طی هفته آینده یا حداکثر تا ده روز بعد، دیبالا در دسترس باشد. دیبالا مشکلش جدی نیست بلکه مدت معمول ریکاوری را رعایت می کند. فکر می کردیم او برای این بازی در دسترس است اما در مورد مصدومیت های عضلانی، همیشه همه چیز به شرایط بستگی دارد. مویزه کین وضعیت خوبی دارد اما هنوز در خصوص خط حمله تصمیم گیری نکرده ام. اگر موراتا به بازی نرسد، انتخابم کین، کیه زا یا کایو ژرژ خواهد بود. کایو ژرژ بازیکنی جالب، خوب و باهوش است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.