یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

مورینیو: نبرد یوونتوس و رم، نبرد من و الگری نیست؛ در تورین برای برد بازی می کنیم

مورینیو: نبرد یوونتوس و رم، نبرد من و الگری نیست؛ در تورین برای برد بازی می کنیم

در چارچوب هفته هشتم سری آ ایتالیا، فردا شب تیم های یوونتوس و آاس رم از ساعت 22:15 به وقت تهران در استادیوم آلیانز به مصاف هم می روند و ژوزه مورینیو پس از سه سال دوباره به تورین بر می گردد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، ژوزه مورینیو سرمربی رم در کنفرانس خبری پیش از این دیدار درباره جدال با ماسیمیلیانو الگری، احتمال حضور تامی آبراهام، داور مسابقه و بازگشت به استادیوم آلیانز صحبت کرد.

رویارویی با مکس الگری:
انتقادات از من و الگری بابت نتیجه گرایی، مفهوم غیرعادی است، انگار که توجه به کسب نتیجه یک امر منفی است اما در واقعیت این طور نیست در واقع این مفهوم اشتباه است. هم من و هم مکس الگری، برنده و قهرمان شده ایم و این را باید به شکلی مثبت دید، نه شکلی منفی. بازی فردای ما، نبرد مکس و مورینیو نیست بلکه نبرد یوونتوس و رم است. دیدن الگری باعث خوشحالی است و برای او احترام قائلم. ما خیلی یکدیگر را در کنفرانس ها ملاقات کرده ایم، دوستی ما خیلی قوی نیست اما به عنوان یک شخص، مکس را تحسین می کنم و روابط ما خوب است. خوشحالم که او دوباره به سرمربیگری برگشته است. یک سرمربی چون او خیلی نمی تواند در تعطیلات باشد.

احتمال حضور تامی آبراهام:
  فردا خواهیم دید که تامی آبراهام بازی می کند یا نه. او امروز خیلی تمرین نکرد اما همراه با تیم به تورین سفر می کند. فردا درباره بازی کردن یا بازی نکردن آبراهام تصمیم می گیریم اما در کل، وضعیت او هرروز بهتر می شود. اگر تامی نتواند بازی کند، دو مهاجم آماده دیگر داریم و مشکلی در خط حمله نخواهیم داشت.
انتخاب دنیله اورساتو به عنوان داور بازی:
پیش از شروع بازی، همیشه از داور بازی رضایت دارم. درباره گذشته اهمیتی نمی دهم. من به همه اعتماد دارم و همه داوران خوب هستند. اورساتو داوری باتجربه است و خوشحالم. گاهی اوقات بازی ها ممکن است داوران اشتباه کنند و از این اتفاق خوشحال نمی شوم. طبیعی است که در این صورت انتقاداتی مطرح شود. مسئله مهم این است که پیش از شروع هر بازی، من از داور بازی راضی هستم و این مسئله برای بازی فردا هم صادق است.
رویارویی با یوونتوس در تورین:
بازی در تورین؟ من هیچ مشکلی ندارم. انتظار همان استقبال همیشگی را دارم، البته شاید هم متفاوت باشد، نمی دانم. دفعه قبل در پایان بازی، یک واکنش انتقادی داشتم ما مردم فقط همان واکنش احساسی ده ثانیه ای را دیدند و کل 90 دقیقه بازی را فراموش کردند. با این حال من سال هاست در فوتبال هستم و این یک دراما نیست. بازی فردا بازی تیم هایی است که در ده سال اخیر، نه بار قهرمان شده و دیگری در ده سال اخیر، چیزی نبرده است. هر دو تیم، سرمربیان جدیدی دارند اما برخی از بازیکنان یوونتوس، هشت سال با الگری کار کرده اند. با این حال وقتی بازی شروع شود، همه این ها باید فراموش شود. باید شجاع باشیم و برای برد بازی کنیم. ما برنامه داریم و در حال پیشرفت هستیم. می خواهیم در بازی فردا نمایش خوبی داشته باشیم و اگر پیروز نشویم، امیدوارم که این در اثر خطای یوونتوس باشد نه خطای خود ما. تفاوت در تاریخ دو تیم، در زمین معنایی ندارد و در بازی فردا، بهترین تیم در زمین پیروز خواهد شد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.