شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

آسیلیو در مورد احتمال خرید اینتر توسط مالکان جدید نیوکاسل: نمی دانم آنها چه کسانی هستند

آسیلیو در مورد احتمال خرید اینتر توسط مالکان جدید نیوکاسل: نمی دانم آنها چه کسانی هستند

پیرو آسیلیو با اشاره به این که با مالکان جدید نیوکاسل آشنایی ندارد، از این که بازیکنان آرژانتینی اینتر تنها چند ساعت مانده به دیدار با لاتزیو به اردوی این تیم اضافه شده اند، ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از DAZN، لائوتارو مارتینز و خواکین کوریا، مهاجمان آرژانتینی تیم اینتر تنها چند ساعت مانده به تقابل نراتزوری با لاتزیو به اردوی این تیم اضافه شدند و به همین خاطر در ترکیب اصلی تیم جای نگرفته اند و نیمکت نشین هستند. حال پیرو آسیلیو با ابراز ناراحتی از این اتفاق گفت:

ما اینتر هستیم. ما تیمی قدرتمند هستیم و ترکیبی رقابتی داریم اما با این وجود برایمان آسان نبود با بازیکنان کم در دسترسمان و افرادی که تازه دیشب به اردو اضافه شدند، ترکیب مناسبی برای بازی امروز انتخاب کنیم. متاسفانه انتخاب دیگری نداشتیم. نمی توانستیم بازی را عقب بیاندازیم و مجبوریم بازی را شروع کنیم و سپس بازیکنانی که توانایی ایجاد تغییر دارند را از روی نیمکت به تیم اضافه کنیم. با توجه به در پیش بودن لیگ قهرمانان و سوپر کاپ امکان تغییر زمان بازی وجود نداشت. مشکل اصلی کسی است که تصمیم گرفت بازی های ملی را در میانه ماه اکتبر بگذارد.
مدیر اینتر در مورد بازگشت اینزاگی به استادیو المپیکو نیز گفت:

طبیعی است که اینزاگی بعد از 22 سال حضور در لاتزیو هنگام بازگشت به این ورزشگاه احساساتی باشد اما او یک حرفه ای واقعی است.

آسیلیو در نهایت در مورد احتمال تلاش مالکان جدید نیوکاسل برای خرید اینتر نیز گفت:

من مدیر ورزشی هستم و به همین خاطر نمی توانم به این سوال پاسخ دهم. اصلا نمی دهم مالکان شرکت PIF چه کسانی هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.