یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱

اوله گونار سولسشر: شاید نیاز به تغییر باشد؛ دریافت کردن چهار گل یعنی اشتباه از من بود

اوله گونار سولسشر: شاید نیاز به تغییر باشد؛ دریافت کردن چهار گل یعنی اشتباه از من بود

اوله گونار سولسشر پس از باخت ۴-۲ منچستریونایتد مقابل لسترسیتی، اشتباهاتش را پذیرفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، منچستریونایتد در کینگ پاور بسیار ضعیف تر از حد انتظار ظاهر شد و در هیچ لحظه ای از مسابقه نتوانست به یک استحکام قابل قبول در فاز دفاعی برسد. سولسشر که قبل از تعطیلات ملی هم نتایج ناامید کننده ای مثل باخت خانگی برابر استون ویلا و تساوی برابر اورتون را تجربه کرده بود، به خوبی می داند که تیمش در وضعیت بحرانی به سر می برد. او پس از پایان بازی امروز گفت:

چهار گل بد دریافت کردیم. با این شکل از بازی لایق ادامه پیدا کردن این روند (شکست ناپذیری در مسابقات خارج از خانه) نبودیم. اخیرا فرم خیلی خوبی نداریم، امتیازهای زیادی را از دست می دهیم و این چیزی است که باید به آن رسیدگی کنیم. شاید نیاز به تغییر باشد؛ باید ببینیم آیا به بازیکنان تازه نفسی نیاز داریم یا چیز دیگری لازم است... چه با توپ و چه بدون آن، به اندازه کافی خوب کار نکردیم. باید بدوید، سد راه توپ شوید و تکل بزنید و ما این کار را به اندازه کافی انجام ندادیم. من بازیکنان خوب زیادی در اختیار دارم. غیبت فرد و ادینسون کاوانی حس شد. البته بابت ترکیبی که به زمین فرستادم بهانه نمی آورم؛ آن ها بازیکنان سطح بالایی هستند که نتوانستند انتظارات را بر آورده کنند.
سولسشر همچنین گفت:

انتخاب ترکیب تیم با من است و اگر انتخاب هری مگوایر جواب ندهد، دستانم را به نشانه تسلیم بالا می برم. وقتی چهار گل دریافت کردیم، یعنی احتمالا اشتباه از جانب من بوده است

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.