شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

توخل: صدر نشینی در اکتبر اهمیتی ندارد؛ باید به برنتفورد احترام گذاشت

توخل: صدر نشینی در اکتبر اهمیتی ندارد؛ باید به برنتفورد احترام گذاشت

توماس توخل می گوید در این بازه از فصل تیم ها نزدیک به هم هستند و یک باخت یا تساوی به راحتی جایگاه تیم ها را در جدول عوض می کند.

به گزارش ایران ورزشی، از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر انگلیس، چلسی در خانه برنتفورد به میدان رفت و توانست با تک گل بن چیلول به پیروزی برسد. توماس توخل سرمربی آلمانی باشگاه چلسی بعد از این بازی در کنفرانس خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

فشار برنتفورد در دقایق آخر
آنها دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند و فشار زیادی آوردند. ناگهان این طور به نظر می رسید که یک بازیکن کمتر داریم. تمرکزمان روی دفاع بیش از حد بود. از 65 دقیقه یا 70 دقیقه اول بازی راضی بودم اما برنتفورد در آخر فشار زیادی آورد. باید به این تیم احترام گذاشت. حضور رودیگر را تیاگو سیلوا در این دقایق کمک زیادی می کرد اما دوست ندارم راجع به کسانی که در اختیار نداشتم صحبت کنم. به کسانی که بازی کردند اطمینان داشتیم. آنها جوان بودند و خیلی خوب بازی کردند. همیشه جا برای پیشرفت وجود دارد. 
بازگشت به صدر جدول
بهتر است در صدر جدول باشید تا قعر آن اما تازه اول فصل است و تیم های زیادی نزدیک به ما قرار دارند. با هر تساوی یا شکست ممکن است جایگاهتان را از دست بدهید و صدر نشینی در اکتبر چندان اهمیت ندارد. از بازی تیم مقابل ساوتهمپتون و امروز رضایت دارم. در 20 دقیقه پایانی نیاز به شانس داشتیم اما از انرژی تیم راضی هستم.
عملکرد مندی
در تمام بازی قدرتمند عمل کرد.در 65 دقیقه اول فشار را از او دور کردیم اما آنها روی ضربات شروع مجدد خطرناک بودند. در 20 دقیقه آخر آنها حضور زیادی روی دروازه ما داشتند و نتوانستیم بازیکنان حریف را دور کنیم و کلین شیت در این شرایط اهمیت زیادی داشت. این که مندی چنین عملکردی داشته باشد خیلی مهم تر از این است که در لیست توپ طلا باشد. این که در لیست نیست او را آزار نمی دهد. دوست دارم همه ما به عنوان یک تیم در این لیست باشیم زیرا به عنوان یک تیم قهرمان می شویم. مهم نیست که 5 یا 6 بازیکن ما در این لیست باشند.

بهبود عملکرد چیلول
به بازیکنی مثل او در اوج نیاز داریم. او قبلا از نظر ذهنی اندکی خسته بود و روی فرم آمدنش زمان می برد. به او شانس بازی دادیم و از این فرصت بیشترین استفاده را کرد. او در تیم ملی گلزنی کرد و امروز هم خوب بود. به او در بهترین فرم نیاز داریم چون بازی های زیادی مانده است.
تعویض لوکاکو
حس کردم اندکی خسته است. نگران نیستم زیرا خیلی عقب دفاع می کردیم و مشکل امروز ما همین بود. او اصلا خودخواه نیست و گاهی اوقات دنبال تیمو می گردد تا به او پاس دهد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.