چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

سیمونه اینزاگی: در صحنه گل دوم لاتزیو خودمان مقصر بودیم

سیمونه اینزاگی: در صحنه گل دوم لاتزیو خودمان مقصر بودیم

پس از شکست 3-1 اینتر مقابل لاتزیو در هفته هشتم سری آ، سیمونه اینزاگی گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی؛ سرمربی اینتر در مصاحبه با DAZN گفت:

تیمی مثل اینتر وقتی 1-0 جلو افتاده و به دنبال گل دوم است، نباید چنین اشتباهاتی انجام بدهد. به لاتزیو یک پنالتی دادیم تا به بازی برگردد. سپس آن گل دوم عجیب را دریافت کردیم و تمرکز خود را از دست دادیم. آن اتفاق نباید پیش می آمد؛ مقصر خود ما بودیم. داور می تواند بازی را در چنین صحنه ای دنبال کند و البته که بعد از دریافت گل بیش از 10 دقیقه فرصت برای جبران داشتیم. بنابراین نباید تمرکز خود را از دست می دادیم.
گل سوم، بدترین قسمت بازی بود چون اصلا به درستی دفاع نکردیم. پس از دریافت گل دوم فرصت کافی برای جبران داشتیم اما در عوض تمرکز خود را از دست دادیم و گل سوم را خوردیم. در صحنه گل دوم لاتزیو، بازیکن ما روی زمین بود اما لائوتارو مارتینز به حمله ادامه داد چون نمی دانست کسی مصدوم شده است. او پشت سر خود را ندید و به سمت دروازه لاتزیو رفت. لاتزیو در ضدحمله از فرصت استفاده کرد و به گل رسید. در چنین شرایطی داور می تواند بازی را متوقف کند یا اجازه بدهد که کار دنبال شود. شاید از بدشانسی اینتر بود که دقیقا وقتی بازیکن ما روی زمین بود، لاتزیو از همان ناحیه به گل رسید.
مسئله اصلی این اتفاقات نبود؛ تیمی چون اینتر وقتی نیمه اول را با برد به رختکن می رود، باید توانایی حفظ نتیجه در نیمه دوم را داشته باشد. لاتزیو تیم با کیفیتی است و آنها منتظر فرصتی بودند که به بازی برگردند. خودمان این فرصت را در اختیار آنها قرار دادیم. امروز تا دقیقه 60 بسیار خوب بازی کردیم اما وقتی لاتزیو به بازی برگشت، احتمال هر نتیجه ای وجود داشت. هر 3 گلی که دریافت کردیم، قابلیت جلوگیری داشت. وقتی گل اول را دریافت کردیم، در نهایت باید با نتیجه مساوی از زمین خارج می شدیم.
باید از هواداران لاتزیو تشکر کنم. قبل از بازی حدود 5 دقیقه احساساتی شدم. از دیدن دوباره آنها بسیار خوشحال بودم اما من یک حرفه ای هستم و از لحظه شروع بازی کاملاً روی تیم خود تمرکز کردم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.