پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

ساری: وقتی اینتری ها برای بازیکن مصدوم خود توپ را به بیرون نزدند، چرا ما باید این کار را انجام بدهیم؟

ساری: وقتی اینتری ها برای بازیکن مصدوم خود توپ را به بیرون نزدند، چرا ما باید این کار را انجام بدهیم؟

پس از برتری 3-1 لاتزیو مقابل اینتر در هفته هشتم سری آ، مائوریتزیو ساری گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی؛ سرمربی لاتزیو در مصاحبه با DAZN گفت:

مقابل تیمی قدرتمند از همان دقیقه 1 در جریان بازی بودیم و فقط با یک پنالتی عقب افتادیم. به بچه ها گفتم اگر همینطور ادامه بدهید، قطعا شکست نمی خورید. حق با من بود. بچه ها فقط منتظر یک لحظه بودند تا به بازی برگردند.
در صحنه گل دوم لاتزیو، قبول دارم که دی مارکو روی زمین افتاده بود اما قبل از ضدحمله ما، اینتر با لائوتارو مارتینز به سمت دروازه لاتزیو هجوم آورد درحالیکه دی مارکو روی زمین بود. اگر بخواهیم فیرپلی را رعایت کنیم، ابتدا آنها بودند که باید توپ را به بیرون می زدند. وقتی آنها برای بازیکن مصدوم خود این کار را انجام ندادند، پس چرا ما باید توپ را بیرون می زدیم؟ اولویت با بازیکنان اینتر بود اما آنها ادامه بازی را ترجیح دادند و ما نیز همین روند را دنبال کردیم.
قوانین واضحی در فوتبال وجود دارد اما متاسفانه این بهانه ها فقط در ایتالیا به چشم می خورد. چنین صحنه هایی بارها در سایر لیگ های اروپایی و لیگ قهرمانان اروپا اتفاق افتاده است.

اخراج لوئیز فلیپه؟ او بعد از بازی به من گفت که از داور کارت قرمز دریافت کرده است. وی می خواست به کوریا خسته نباشید بگوید چون آنها دوستان خوبی هستند. احتمالاً یک سوء تفاهم وحشتناک در آن لحظه ایجاد شده است. وقتی آچربی به خاطر یک حرکت معمولی، دو بازی محروم می شود، اخراج شدن لوئیز فلیپه در این صحنه برای من تعجب برانگیز نبود. جالب است که اندرسون پس از گل دوم عملاً مورد هجوم برخوردهای فیزیکی بازیکنان اینتر قرار گرفت اما هرچه نگاه کردم، کارت قرمز از جیب داور خارج نشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.