سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

محمد صلاح: باشگاهی مثل لیورپول برای تمام عناوین قهرمانی می جنگد؛ همیشه در تلاشم در خدمت تیم بازی کنم

محمد صلاح: باشگاهی مثل لیورپول برای تمام عناوین قهرمانی می جنگد؛ همیشه در تلاشم در خدمت تیم بازی کنم

محمد صلاح می گوید در تلاش است در خدمت تیم بازی کند تا لیورپول به تمام عناوین قهرمانی برسد.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس، لیورپول روز گذشته مقابل واتفورد قرار گرفت و توانست این تیم را 5 گل در هم بکوبد. محمد صلاح، مهاجم مصری قرمزها در این دیدار یک بار دیگر نمایشی فوق العاده داشت و گلی زیبا نیز به ثمر رساند. این بازیکن بعد از پایان مسابقه در مورد عملکرد و فرم خوب این روزهایش صحبت کرد. گفتگوی او را در ادامه می خوانید:

روند شکست ناپذیری تان ادامه دارد. از همان ابتدا شروع خوبی داشتید و به حریف اجازه خودنمایی ندادید...

به نظرم نمی خواستیم شروعمان مانند بازی با سیتی باشد به همین خاطر در رختکن در این باره صحبت کردید که باید بازی را خوب شروع کنیم و به نظرم همین کار را کردیم.
گل های بسیار ویژه ای زدید. بیایید در مورد گل شما صحبت کنیم...

به نظرم تمام گل ها مهم بودند. بابی عملکرد خیلی خوبی داشت و توانست هت تریک کند. به او تبریک می گویم. سادیو نیز گل خوبی زد. تمام گل ها اهمیت زیادی داشت.
گلی بهتر از این گل زده بودید؟

شاید گلی که در بازی قبلی زدم! نمی دانم کدام بهتر است، گل امروزم یا گل سیتی. هر بار وارد محوطه جریمه می شوم، تلاش می کنم توپ را به کسی بدهم تا گلزنی کند یا خودم گل بزنم. تیم همیشه اهمیت دارد. همیشه در تلاشم در خدمت تیم بازی کنم. مهمترین نکته امروز این است که گل های خوبی زدیم. هر سه نفر خط حمله گل زدیم. امیدوارم بتوانیم به این روند ادامه دهیم.
از نظر شخصی هیچوقت در این حد آماده بوده اید؟

نمی دانم. فقط تلاش می کنم. گاهی اوقات خوش شانس نیستم و نمی توانم گل بزنم. همیشه در تلاشم با تمام توانم بازی کرده و به تیم کمک کنم. گاهی اوقات شانس می آورم و گاهی نه. در حال حاضر اعتماد به نفس بالایی دارم و حس می کنم می توانم گل بزنم و به تیم کمک کنم امتیاز جمع کند و مهمترین نکته هم همین است.
می خواهید تا پایان فصل برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ تلاش کنید؟

امیدوارم بتوانیم فاتح لیگ شویم و همچنین می خواهیم در لیگ قهرمانان نیز قهرمان شویم. این مساله برای باشگاهی مثل لیورپول اهمیت زیادی دارد. باشگاهی مثل لیورپول برای تمام عناوین قهرمانی می جنگد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.