چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

گری نویل: چلسی شایسته قهرمانی در لیگ برتر است

گری نویل: چلسی شایسته قهرمانی در لیگ برتر است

تیم فوتبال چلسی در جریان برد یک بر صفر دیشب مقابل برنتفورد، 20 دقیقه پایانی آنقدر تحت فشار بود و از خود مقاومت نشان داد تا گری نویل آن ها را نامزد قهرمانی امسال لیگ جزیره بداند

به گزارش ایران ورزشی؛ واکنش های سریالی ادوارد مندی و ضربه والی دیدنی بن چیلول دیشب دست به دست هم دادند تا چلسی با 3 امتیاز ارزشمند، برنتفورد کامیونیتی را ترک کند. گری نویل پس از پایان بازی به ستایش از عملکرد آبی ها پرداخت و گفت:

فکر می کنم امسال چلسی بتواند قهرمان لیگ برتر بشود. آن ها بسیار انعطاف پذیرند و بازی کردن مقابلشان بسیار سخت است. بله درست است، مردم می گویند لیورپول و منچسترسیتی هم شانس قهرمانی امسال هستند و این موضوع با توجه به عملکرد سه چهار سال اخیرشان، قابل پیش بینی است. اما به نظر من چلسی قهرمان انگلیس خواهد شد. نمایش منچسترسیتی به قدری در استمفوردبریج خوب بود که خیلی نمی شود توخل و شاگردانش را بابت باخت مقابلشان نکوهش کرد. بعید می دانم تیمی دوست داشته باشد مقابل چلسی بازی کند، آن ها خیلی انعطاف از خود نشان می دهند. برنتفورد 10 دقیقه پایانی واقعا خوب بود و زیبا بازی کرد، اما آن ها نزدیک به 80-70 دقیه تحت فشار بودند. این نکته را هم در نظر بگیریم که چلسی خیلی از بازیکنانش را در اختیار نداشت و خیلی دیگر از بازیکنان اصلیش بر روی نیمکت بودند اما با این اوصاف دیشب نشان دادند که امسال می خواهند قهرمان بشوند.
مضاف بر چهار واکنش دقایق پایانی ادروارد مندی، برایان امبمو تیر دروازه را دو بار به لرزه درآورد و تروه چالوبا هم توپ نورگارد را از روی خط برگرداند تا شاگردان تومسا فران دیشب دست خالی خانه شان را ترک کنند.  گری نویل در صحبت با اسکای اسپورتس ادامه داد:

برنتفوردی ها مارکوس فورس را به بازی آوردند تا روبن لوفتوس چیک را متوقف کنند. برنتفورد نیمه دوم، تیم دیگری شد و دست به هر کاری برای تغییر نتیجه زد، اما مندی آنقدر خوب ظاهر شد تا مانع این اتفاق شود. برای قهرمانی، شما به یک دروازه بان خوب نیاز دارید. در طول فصل، بازی هایی وجود دارد که شما شایسته کسب پیروزی نیستید، اما دروازه بانتان این عمل را برایتان با سه یا چهار واکنش خوب، میسر می کند. سابق بر این که کپا دروازه بان چلسی بود، آن ها خیلی راحت گل می خوردند. کپا توپ هایی را گل می خورد که توپ در دو متری اش قرار داشت. اما حالا اوضاع با مندی تغییر کرده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.