چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

پیولی: کاستیخو باید الگویی برای بقیه باشد

پیولی: کاستیخو باید الگویی برای بقیه باشد

پس از برتری 3-2 میلان مقابل هلاس ورونا در هفته هشتم سری آ، استفانو پیولی گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی؛ پیولی در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت:

بله به زحمت افتادیم و از همان ابتدا اوضاع پیچیده شد اما بچه ها شخصیت بالای خود را نشان دادند. ورونا تیم برتر زمین در نیمه اول بود اما بین دو نیمه، ایمان و اعتقاد را در بچه ها دیدم. آنها می خواستند اوضاع را عوض کنند و این یک نمایش واقعی از بلوغ تیم بود.
دقیقا آنچه نیاز داریم، بلوغ و ثبات است. اگر می خواهید به اهداف بزرگ فکر کنید، ابتدا باید روی مسائل کوچک متمرکز شوید و به جزییات بپردازید. امشب ثابت شد این باشگاه، ترکیب قدرتمندی ساخته است چون با وجود غایبان متعدد، همچنان یک ترکیب رقابتی در اختیار من بود و گزینه های متفاوتی داشتم که به کمک آنها روند بازی را تغییر بدهم.
در نیمه اول پویایی لازم را نداشتیم اما در نیمه دوم در حرکات خود همان میلان هفته های اخیر شدیم. اسکودتو؟ به یک برد 3 امتیازی مهم رسیدیم. رقابت ها طولانی است و باید ثبات خود را حفظ کنیم. تیم های بزرگ و با کیفیت زیادی در رقابت هستند. همانطور که قبلا هم گفتم، انتظار دارم تیم من از ابتدا تا پایان فصل، یک تیم رقابتی باشد. باید بازی به بازی پیش برویم و برای رسیدن به اهداف بزرگ خود روی جزییات تمرکز کنیم.

اشک های کاستیخو پس از بازی؟ سامو باید الگویی برای بقیه باشد. انتخاب ها و تصمیم های من اخیرا به نفع او نبود، اما کنار نکشید و دست از تلاش برنداشت. آمادگی خود را حفظ کرد و منتظر فرصت ماند. این راز موفقیت یک تیم است و امشب برای او واقعا خوشحالم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.