شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

به شایعه حضور نکونام دراستقلال توجه نکنید

فتح‌الله‌زاده: آجورلو با مجیدی 3 ساله بسته وحمایتش می‌کند

فتح‌الله‌زاده: آجورلو با مجیدی 3 ساله بسته وحمایتش می‌کند
مهدیه دریابیگی
مهدیه دریابیگی خبرنگار

آجورلو مدیرعامل جدید استقلال از وقتی به این تیم آمده سعی کرده کارهایی انجام دهد که خودش را به استقلالی‌ها نزدیک کند و محبوب دل هواداران شود، این نکته هم می‌تواند برخاسته از تجربه این مدیرعامل باشد. آجورلو روز گذشته هم یکی از همان کارها را انجام داد تا بتواند خودش را به مدیران قبلی استقلال نزدیک کند و به نوعی نگاه هوادارانه آنها را به خود جلب کند.

به گزارش ایران ورزشی؛ آجورلو مدیرعامل جدید استقلال از وقتی به این تیم آمده سعی کرده کارهایی انجام دهد که خودش را به استقلالی‌ها نزدیک کند و محبوب دل هواداران شود، این نکته هم می‌تواند برخاسته از تجربه این مدیرعامل باشد. آجورلو روز گذشته هم یکی از همان کارها را انجام داد تا بتواند خودش را به مدیران قبلی استقلال نزدیک کند و به نوعی نگاه هوادارانه آنها را به خود جلب کند. مدیرعامل جدید استقلال از فتح‌الله‌زاده که مدیر محبوب استقلالی‌ها است خواست تا مدیران‌عامل قبلی استقلال را دعوت کند و تمامی مدیران دورهمی دوستانه‌ای با هم داشته باشند. به این ترتیب روز گذشته این جلسه به میزبانی فتح‌الله‌زاده برگزار شد و اینطور که مشخص بود حاضران در این نشست، راضی این جلسه را ترک کردند و به نوعی قول دادند که آجورلو را در ادامه راه کمک کنند. در این راستا با فتح‌الله‌زاده تماس گرفتیم تا در‌خصوص این نشست دوستانه با او همکلام شویم.

نشستی با میزبانی شما و با حضور مدیران سابق استقلال و آقای آجورلو برگزار شد، در این جلسه چه گذشت و در چه خصوصی با هم صحبت کردید؟
آقای آجورلو از من خواست که مدیران‌عامل قبلی را دعوت کنم تا همه دوستان دور هم جمع شوند. این نشست به میزبانی من برگزار شد و دوستان تجربیات خود در خصوص استقلال را در اختیار آقای آجورلو قرار دادند. بدون شک کار آجورلو در استقلال سخت است. ایشان در شرایط بدی این تیم را قبول کردند و ناهمگونی در استقلال زیاد است. وظیفه ما است که تجریبات خود را در اختیار ایشان قرار دهیم و همچنین از آقای آجورلو حمایت کنیم.
مدیران قبلی استقلال خوب کار نکردند ولی آقای آجورلو با رزومه خوبی به استقلال آمد، به نظرتان ایشان می‌تواند در استقلال نیز عملکرد گذشته خود را داشته باشد و این تیم را به قهرمانی برساند؟
به نظرم پیش از این مدیریت استقلال در چند دوره خیلی ضعیف بود اما آقای آجورلو سابقه مدیرعاملی پاس و تراکتور را دارد و با تیم پاس هم قهرمان شد. ایشان آدمی است که دنبال پیروزی و قهرمانی است و قطعاً به استقلال آمده تا با این تیم قهرمان شود. امیدوارم وزارت ورزش هم از ایشان حمایت کند چون آقای آجورلو با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند و باید وزارت ورزش از ایشان حمایت کند.
طی چند روز اخیر هواداران استقلال و کلاً مجموعه استقلال از مسئولان بابت حمایت 28 میلیاردی از پرسپولیس ناراحت هستند. خصوصاً اینکه به زودی پرونده استرا می‌تواند برای استقلال دردسرساز شود!
ما باید منتظر بمانیم و ببینیم در زمینه پرونده استرا هم وزارت ورزش و دوستان از استقلال حمایت می‌کنند. البته با توجه به شناختی که از آقای سجادی و عزیزی‌خادم دارم قطعاً در موعد مقرر از استقلال نیز حمایت می‌کنند.
استقلال در فصل نقل و انتقالات شاکله تیمش را از دست داد و خیلی‌ها معتقدند در این فصل خوب خرید نکرد. نظر شما در این خصوص چیست؟
اما به نظر من تیمی که بسته شده، تیم خوبی است. فکر می‌کنم تا کنون لیست مجیدی را خریداری کرده‌اند و حتی بازیکن خارجی هم گرفتند. فقط در ادامه باید همدلی بین کادرفنی و مدیریت استقلال باشد تا کارها خوب پیش برود.
فکر می‌کنید آقای آجورلو توانسته این فاصله بین کادرفنی و مدیریت را برطرف کند؟
بله، وقتی آقای آجورلو همان اول قرارداد سه ساله با فرهاد می‌بندد یعنی قصد داشته که این فاصله را از بین ببرد.
اما خیلی‌ها بر این باور هستند که اگر چند هفته فرهاد نتیجه نگیرد، آقای آجورلو با نکونام وارد مذاکره می‌شود. به نوعی او آلترناتیو مجیدی است!
اما من اینطور فکر نمی‌کنم چون در این صورت قرارداد فرهاد یکساله بسته می‌شد. همیشه این شایعات بوده است و نباید به این شایعات توجه کرد. آجورلو از همان ابتدا نشان داده که حامی فرهاد مجیدی است. امیدوارم این حمایت نیز تا آخر هم باشد.
شما تا کنون عملکرد مجیدی را چطور ارزیابی کردید؟
باید به فرهاد فرصت داده شود و تا بازی‌ها شروع نشود نمی‌توانیم حرفی بزنیم اما همانطور که گفتم باید از مجیدی حمایت شود.
چقدر امیدوار هستید که مجیدی بتواند در فصل بیست و یکم با استقلال قهرمان شود؟
خیلی زود است در این خصوص صحبت کنیم. شما نگاه کنید سپاهان چطور یارگیری کرده و چقدر سرمایه‌گذاری کرده است و یا پرسپولیس چطور بسته شده است. پس این تیم‌ها قطعاً برای استقلال رقبای سرسختی هستند اما با این وجود من همیشه امیدوار به قهرمانی استقلال هستم.
به عنوان آخرین سؤال. با شرایط فعلی از آقای آجورلو حمایت می‌کنید؟
قطعاً حمایت می‌کنیم. مدیران قبلی استقلال قول دادند که به ایشان کمک کرده و حمایت‌شان کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.