شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

صادق ورمزیار: رشید مظاهری باید جایگاه خود را بداند؛ از او دلخور هستم

صادق ورمزیار: رشید مظاهری باید جایگاه خود را بداند؛ از او دلخور هستم

صادق ورمزیار می گوید رفت و برگشت رشید مظاهری، رفتار جالبی نبوده است.

به گزارش ایران ورزشی، صادق ورمزیار در خصوص شرایط فصل جدید برای استقلال با توجه به اینکه سرمربی شخصا تیم را بسته به میزان گفت:

تیم را خود مجیدی بسته و البته این خیلی هم درست نیست که صفر تا صد کار را به مربی بسپاریم و باید یک کمیته نقل و انتقالات هم برای صلاح و آینده باشگاه تصمیم‌گیری کند، زیرا هیچ تضمینی برای ادامه‌ حضور سرمربی وجود ندارد.
وی ادامه داد:

مجیدی رابطه خوبی با مدیریت دارد و آنها می‌توانند دست به دست هم برای بُرد و موفقیت استقلال تلاش کنند. تمام اعضای باشگاه باید توان خود را بگذارند تا استقلال به روز‌های خوب خود و بُرد‌های پیاپی و موفقیت‌ها برسد.

پیشکسوت استقلال درباره مدیریت مصطفی آجورلو گفت:

کسب هر موفقیتی در یک باشگاه ۳ ضلع دارد: ۱. مدیریت کارآمد ۲. کادرفنی بادانش ۳. بازیکنان توانمند. آجورلو مدیری باتجربه و کاربلد است و می‌تواند تیم را به خوبی تقویت کرده و آرامش و موفقیت را به استقلال برگرداند. به فصل پیش رو خوشبینم و امیدوارم استقلال کار‌های بزرگی انجام دهد.
ورمزیار در رابطه با نیاز تیم به جذب بازیکنان جدید عنوان کرد:

در دو، سه پست مشکل داریم و امیدوارم جذب بازیکنان مناسب به خوبی انجام شود و پازل تاکتیکی و نفرات استقلال برای شروع فصل کامل باشد.
مدافع اسبق آبی‌های پایتخت در خصوص بازگشت رشید مظاهری به استقلال تصریح کرد:

به مظاهری خوش‌آمد می‌گویم، اما از او دلخورم. اتفاقاتی که در روز‌های اخیر افتاد و این فسخ کردن و رفت و برگشت‌ها اصلاً خوب نبود و مظاهری باید از این فضا بیرون بیاید و درخشش قبل را داشته باشد. پیراهن شماره یک استقلال بر تن بزرگانی چون حجازی، رشیدی، عابدزاده، برومند، رحمتی و... بوده و دروازه‌بانان استقلال باید قدر جایگاه خود را بداند و پوشیدن این پیراهن برایشان افتخار باشد.
ورمزیار درباره قرعه‌کشی لیگ برتر بیست و یکم و دیدار‌های استقلال عنوان کرد:

امسال شرایط استقلال متفاوت‌تر از فصل‌های قبل است. بازی‌های ابتدایی استقلال روی کاغذ راحت هستند و می‌توانیم از همان اول امتیازات را جمع کنیم. استقلال کمی دیر شروع کرد و وقت مناسبی برای بدنسازی و کار‌های تاکتیکی نداشت. باید با پیروزی در بازی‌های ابتدای فصل شرایط روحی - روانی خوبی را به وجود بیاوریم تا این کمبود را برای ادامه فصل جبران کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.