شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

سادیو مانه: افتخار می کنم که در لیگ برتر 100 گل زده ام؛ امیدوارم گل های بیشتری در راه باشد

سادیو مانه: افتخار می کنم که در لیگ برتر 100 گل زده ام؛ امیدوارم گل های بیشتری در راه باشد

سادیو مانه می گوید بابت رسیدن به رکورد 100 گل زده در لیگ برتر خوشحال است و امید دارد گل های بیشتری در پیش باشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، قرمزهای آنفیلد روز گذشته در دیدار این هفته خود در لیگ برتر مقابل واتفورد صف آرایی کردند و توانستند با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی برسند. سادیو مانه، مهاجم سنگالی لیورپول در این دیدار یک گل زد و توانست با رسیدن به رکورد 100 گل زده در لیگ برتر به سومین بازیکن آفریقایی تبدیل شود که بعد از دیدیه دروگبا و محمد صلاح به این رکورد می رسد. این رکورد وقتی ویژه تر می شود که بدانیم مانه بدون زدن پنالتی به این رکورد رسیده است. این مهاجم در مورد رسیدن به رکورد 100 گل زده در لیگ برتر به وب سایت لیورپول گفت:

صادقانه بگویم وقتی به لیگ برتر آمدم رویایم این بود تا آنجا که می توانم گلزنی کنم و به قهرمانی های مختلف برسم. به همین خاطر امروز خیلی خوشحالم و افتخار می کنم که توانسته ام 100 گل بزنم. امیدوارم گل های بیشتری در راه باشد و در کنارش به قهرمانی های بیشتری برسیم.
در دیدار مقابل واتفورد علاوه بر مانه، صلاح و فیرمینو هم گلزنی کردند تا هر سه ضلع مثلث خط حمله لیورپول گلزنی کرده باشد. مانه در مورد درخشش صلاح در بازی های اخیر و این که آیا گل این مهاجم مقابل واتفورد زیباتر بوده یا منچسترسیتی، گفت:

به نظرم گلش در بازی واتفورد بهتر از سیتی بود اما گل های زیبای او برای ما عجیب نیست زیرا می دانیم او چه کیفیتی دارد. او یکی از بهترین بازیکنان دنیا است و در بازی با واتفورد این موضوع را نشان داد. بابی (فیرمینو) هم نشان داد به طور قطع یکی از بهترین های دنیا است. برای هر دوی آنها خوشحال هستم. به خصوص هت تریک بابی. او با وجود مصدومیت دوران آسانی را سپری نمی کرد اما حالا برگشته و برای او خوشحال هستم. امیدوارم تا پایان فصل گل های بیشتری برای ما بزند.

او در مورد بازی خوب لیورپول مقابل واتفورد نیز گفت:

مشخصا خیلی خوب بازی کردیم. از اول بازی شروع خیلی سریعی داشتیم و موقعیت های زیادی ایجاد کردیم. 5 گل فوق العاده زدیم. به نظرم مستحق برد بودیم. رانیری را می شناختیم او قبلا در لیگ برتر بوده و حتی قهرمان هم شده است اما در تمرینات تمرکز بیشتری داشتیم. می دانستیم چه کیفیتی داریم و چطور می توانیم کار را برای حریف سخت کنیم. به سختی کار کردیم و بازی خوبی داشتیم. امیدوارم به این روند ادامه دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.