چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

مدیر برنامه های بیل: مورینیو و گرت نگاه یکسانی به فوتبال نداشتند

مدیر برنامه های بیل: مورینیو و گرت نگاه یکسانی به فوتبال نداشتند

جاناتان بارنت معتقد است دلیل موفق نشدن بیل در تاتنهام نداشتن نگاهی مشترک به فوتبال با مورینیو بوده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، گرت بیل، مهاجم ولزی باشگاه رئال مادرید، فصل گذشته به طور قرضی به تاتنهام بازگشت و در 34 بازی برای این تیم 16 گل زد اما این بازیکن رابطه خوبی با ژوزه مورینیو، مربی وقت تاتنهام نداشت و آقای خاص بارها از آمادگی بیل در کنفرانس های خبری انتقاد کرده بود و به طور پیوسته نیز به بیل بازی نمی داد. حال جاناتان بارنت، مدیر برنامه های گرت بیل می گوید که این دو نفر نگاه یکسانی به فلسفه فوتبال نداشته اند. مدیر برنامه های بیل در این باره گفت:

در تاتنهام مشکلی بین این دو وجود نداشت فقط فکر می کنم نگاه یکسانی به فوتبال نداشتند. دارم خیلی دیپلماتیک صحبت می کنم. بیایید این طور بگوییم که این بهترین بازگشت به یک باشگاه در تاریخ فوتبال نبود.
بیل امسال در رئال مادرید است تا سال آخر قراردادش را طی کند و تا قبل از مصدومیت هم یکی از بازیکنان ثابت کارلو آنچلوتی بود. بارنت در مورد عملکرد بیل در فصل جاری در رئال مادرید می گوید:

او به رئال مادرید برگشت و بلافاصله در ترکیب اصلی قرار گرفت. متاسفانه همسترینگ او پاره شد و راه زیادی تا بازگشت او وجود دارد. ناراحت کننده است که با برگشت آنچلوتی به عنوان مربی به رئال مادرید، بیل دچار مصدومیت شد.

بارنت می گوید بیل می خواهد زودتر به میادین برگردد تا بتواند به تیم ملی کشورش در راه صعود به جام جهانی کمک کند:

بازی در جام جهانی به همراه ولز برای گرت یک رویاست. معتقدم این موضوع بیشترین اهمیت را برایش دارد. مصدومیت ها و اختلاف نظرات در چند فصل آخر در کنار زیدان باعث شد گرت نتواند بدرخشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.