یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱

ورزش ایکس بادی چیست + معرفی بهترین باشگاه ایکس بادی وی آی پی فیت vipfit

ورزش ایکس بادی چیست + معرفی بهترین باشگاه ایکس بادی وی آی پی فیت vipfit

باشگاه ورزشی ایکس بادی وی آی پی فیت واقع در نیاوران ، شمال تهران به نام باشگاه VIPFIT با دستگاه‌های به روز خدمات ایکس بادی ارائه می‌کند. با استفاده از این تکنیک آقایان و خانم‌ها می‌توانند از این دستگاه با حضور مربی در مدت زمان کوتاهی به اندام ایده آل خود دست یابند. با ما در ادامه همراه باشید تا جزئیات بیشتر از ورزش Xbody و امکانات باشگاه ایکس بادی وی آی پی فیت را مرور کنیم.

ایکس بادی چیست و چه فوایدی دارد ؟

امروزه بواسطه عدم فرصت لازم و به دنبال آن تغذیه نابجا به ندرت به سلامت و تناسب اندام دقت می‌گردد ولی خبر عالی این می‌باشد که توسعه علم به فکر حل این موضوع بوده و پاسخ مناسبی برای آن یافته است که ورزش ایکس بادی یکی از مدل‌های آن می‌باشد که شما علیرغم نداشتن زمان به اندازه کافی می‌توانید با اختصاص مقدار کمی زمان به اندام ایده آل خود دست یابید و این دور از ذهن نخواهد بود

کاربردهای ورزش ایکس بادی چیست؟

ورزش ایکس بادی بواسطه بازه وسیعی از اثرات سودمند آن مورد توجه بسیاری از افراد و با اهداف متفاوت بوده، به این مفهوم که علاوه بر نتایجی که برای تناسب اندام داراست بعنوان یک ورزش درمان کننده هم استفاده خواهد شد یعنی بر عکس خیلی از ورزش‌های دیگر نه تنها ورزش سنگینی محسوب نمی‌گردد بلکه سبب درمان و احیای بدن نیز خواهد شد، ورزش ایکس بادی در باشگاه هیچ ضرری ندارد و همان طور که یاد شد برای اهداف درمانی نیز از آن بکارگیری می‌گردد، از این مجموعه در استدیو های ایکس بادی برای توانبخشی، بهبود حرکت و تقویت عضلات حومه مفصل‌ها بکارگیری میشود‌.

اما سفارش می‌گردد افرادی که دارای مشکلات پزشکی و دردهای ویژه هستند پیش از اجرای این ورزش در باشگاه حتماً با دکتر خودشان مشاوره داشته باشند. افزون بر اینها حتی در ورزش‌های رقابتی هم استفاده می‌شود و حتی خیلی از بدنسازان ماهر از ایکس بادی در باشگاه ایکس بادی وی آی پی فیت برای فرم دهی عضلاتشان استفاده می‌کنند

باشگاه وی آی پی فیت

اثرات نتیجه‌بخش و ویژگی‌های ایکس بادی در باشگاه ایکس بادی وی آی پی فیت

۱. در ورزش ایکس بادی از نحوه تحریک الکترونیکی عضلات electric muscle stimulation بکارگیری شده است که به موجب آن پالسهای الکترونیکی از سیستم به عضلات فرستاده خواهد شد. این حرکت در باشگاه توسط دستگاه ایکس بادی شبیه سازی می گردد. در حقیقت سیستم سیگنال ارسالی از راه عصب‌ها به طرف عضلات را شبیه‌سازی و ارسال کرده که در نهایت موجب انقباض عضلات و چربی سوزی خواهد شد. مطلب خیلی شگفت انگیز اینکه این زیاد شدن متابولیسم در مدت زمان خیلی کمی رخ خواهد داد و تنها با روزی ۲۰ دقبقه اجرای ورزش شگفت‌آور xbody می‌توانبد به نتیجه مطلوب خودتان برسید. افزون بر اینکه در این ۲۰ دقیقه بدن ۷۰۰ کالری انرژی استفاده می‌کند بعد از آن بمدت ۴۸ الی ۷۲ ساعت بدن نیاز به ریکاوری و بازیافتن انرژی و نیرو جسمی خواهد داشت که طی این فرایند هم حدود ۱۸۰۰ کالری انرژی استفاده خواهد شد.

۲. در نتیجه ورزش ایکس بادی توده عضلانی بدون چربی حاصل می‌گردد و تناسب اندام به کمک xbody و افزایش یافتن توان عضلانی خواهد بود. تکنولوژی بکار رفته در مجموعه ایکس بادی موجب خواهد شد تا هنگام اجرای ورزش ایکس بادی در باشگاه قسمت زیادی از عضله های بدن به صورت همزمان فعالیت کنند. بافت‌های عضلانی به کمک ورزش ایکس بادی در استدیو ایکس بادی سه برابر زود تر از سایر ورزشها فرم گرفته و رشد خواهند کرد. یکی دیگر از مزایای ورزش در باشگاه ایکس بادی وی آی پی فیت پیشگیری از پوکی استخوان خواهد بود، بطوریکه عضلات نگهدارنده استخوان‌ها تقویت شده و موجب بهبود راندمان آنها و تحکیم استخوان‌ها خواهد شد.

۳. از دیگر اثرات سودبخش ورزش در باشگاه ایکس بادی vipfit معالجه کمردرد مباشد، از آنجایی که عضلات کمر در دسترس نبوده و جنب‌وجوش کمتری دارند بنابراین تمرینات برای تقویت این عضلات اندکی دشوار می‌باشد اما با یاری این ورزش این دشواری به راحتی رفع گشته و موجب تقویت عضلات کمر و لگن خواهد شد.

۴. تمرینات در بهترین مرکز باشگاه ایکس بادی نیاوران، موجب زیاد شدن سوخت‌وساز بدن می‌گردند، درحالیکه سایر ورزش‌ها لزوماً سوخت‌وساز بدن را زیاد نمی کنند. چربی سوزی زیاد در ورزش ایکس بادی به سبب درگیر گشتن همه عضلات بدن شخص می‌باشد. همانطور که پیش از این گفته شد این ورزش در زمان خیلی کمی موجب مصرف کالری فراوانی خواهد شد و افزون بر آن بدن تا ۷۲ ساعت پس از اعمال این تمرینات مبادرت به ریکاوری کرده و در نهایت کالری بسیاری استفاده می‌کند که مفهوم آن این خواهد بود که تنها دو نوبت در هفته اجرای این ورزش بسنده می‌کند.

 ۵. یکی دیگر از خواص خوب این ورزش ایکس بادی کمک به تناسب اندام بعد از زایمان خواهد بود. با دقت به اینکه بعد از وضع‌حمل زنان قدرت و زمان کافی ندارند این می‌تواند خوب‌ترین گزینه برای آنها باشد‌. اجرای این ورزش برای این گروه از اشخاص نه تنها سبب بازگشت به وزن قبل از دوره حاملگی می‌باشد بساکه سبب رسیدن به تناسب اندام مطلوب خواهد شد که همگی اینها به خاطر اجرای فعالیت‌های هوازی و زیاد شدن سوخت‌وساز بدن و ارتقای میزان صرف انرژی خواهد بود. تناسب اندام با ایکس بادی بعد از زایمان در باشگاه ایکس همیشه یکی از پرطرفدارترین هاست.

۶. مورد دیگر این که ورزش xbody در استودیو وی آی پی فیت موجب استحکام عضلات و آمادگی جسمانی بخصوص در ورزشکاران خواهد بود. این ورزش موجب تقویت هماهنگی میان عصب و ماهیچه می‌شود که نتیجه آن تقویت و بهبود راندمان عضلات گشته و موجب صدمه پذیری کمینه هنگام اجرای نرمش‌های سنگین خواهد بود.

۷. علاوه بر این موارد ورزش ایکس بادی سبب ازبین‌بردن مشکلات پوستی و سلولیت نیز خواهد شد یعنی از اثرات سودبخش دیگر این ورزش بر روی ترمیم و جوان‌سازی سلول‌های پوستی می‌باشد به شکلی که پالسهای الکترونیکی ارسالی بر روی سلول‌های پوستی موجب تشویق و زیاد شدن گردش خون لنفاوی -عروق لنفاوی زیر پوست و اکسیژن رسانی گشته کمک به ترمیم پوست می‌کند؛ و مورد دیگر این که انقباض عضلانی پوست گشته که در نتیجه آن سلول‌های پوستی به‌سرعت بسیاری اصلاح می‌شوند و روال پیری به تأخیر می‌افتد.

۸. اصلاح فرم بدن و لاغری با ایکس بادی یکی دیکر از مزایای مفید و سودمند ورزش در باشگاه ایکس بادی vipfitgym می‌باشد، با تقویت عضلات و پرکاری آنها چربی‌های زائد حذف شده و موجب شکیل شدن اندام‌ها خواهد شد.

 بهترین مرکز ایکس بادی در تهران

عوارض باشگاه ایکس بادی یا ems چیست؟

حال با این توصیفات احتمالاً این پرسش را از خودتان بپرسید که آیا فرستادن این پالسهای الکترونیکی موجب صدمه رساندن به بدن خواهد شد و دارای عوارض می‌باشد و مخصوصاً برای قلب زیان‌بخش خواهد بود؟  یا اینکه معایب ورزش ایکس بادی چیست؟

خوشبختانه این طور نبوده برای‌اینکه با تحقیقات زیادی که طبیبان در این عرصه داشته اند این شیوه درمانی را در معالجه‌های فیزیوتراپی که از امواج الکترونیکی بهره برداری می‌گردد تأیید کرده اند و تا حد زیادی عوارضی ندارد. جریان‌های الکتریکی توصیف شده در سیستم‌های ایکس بادی تنها این قابلیت را دارند که ماهیچه‌های بدن را تحت تأثیر قرار دهند و عضو‌هایی مثل قلب در دسترس پالسهای الکتریکی قرار ندارند در عاقبت برای سیستم قلبی و سایر اندام‌های خیلی حساس بدن آسیب و عوارضی وجود نخواهند داشت.

برای ورزش ایکس بادی در باشگاه vipfit چه تجهیزاتی نیاز است؟

در باشگاه ایکس بادی وی آی پی فیت جیم برای تناسب اندام و... ازیک سیستم و جلیقه های الکترونیکی ویژه برای فرستادن پالسهای الکترونیکی می باشند استفاده خواهد شد که البته در حال حاضر این دستگاه ها به صورت بی سیم کار میکنند.

باشگاه ایکس بادی نیاوران

معرفی باشگاه ایکس بادی وی آی پی فیلت VIPFIT

باشگاه ایکس بادی وی آی پی فیت نیاوران با امکانات خاص برای ارائه خدمات ورزشی برپایه ems به صورت اختصاصی ایکس بادی برای آقایان و بانوان محترم با متد ems بوده و باشگاه ایکس بادی vipfit واقع در نیاوران ، اطلس مال و در شمال تهران است که با استفاده از تکنولوژی ایکس بادی که تکنولوژی روز دنیا است، ارائه دهنده خدمات ورزش EMS یا ایکس بادی است. استدیو تناسب اندام وی آی پی فیت جزء بهترین باشگاه‌های شمال تهران بوده که به صورت خصوصی و یا عمومی برای شما عزیزان برنامه جامع تناسب اندام ارائه می‌دهد. برخی از ویژگی‌های شرکت در باشگاه ایکس بادی وی آی پی فیت، استودیو تناسب اندام VIP FIT نیاوران عبارتند از:

 • برنامه اختصاصی تمرینی
 • مربی خصوصی ایکس بادی
 • جلسه ابتدایی برای آشنایی با دستگاه رایگان
 • عضله سازی چربی سوزی و تناسب اندام با برنامه ویژه ورزشی
 • وی آی پی فیت ارائه دهنده ورزش ایکس بادی در نیاوران
 • با هر ۲۰ دقیقه تمرین در یک جلسه ۷۰۰ تا ۱۵۰۰ کالری بسوزانید
 • یک جلسه تمرین = ۳ جلسه بدنسازی
 • تست رایگان
 • با مجرب‌ترین مربیان EMS ایران
 • راهی سریع برای تناسب اندام با آخرین متد لاغری
 • کاهش وزن بدون رژیم
 • رفع سلولیت
 • دریافت تخفیف با ثبت نام در باشگاه ایکس بادی وی آی پی فیت vipfitgym.com

 

کپی
نظرات
نظرات | 2 نظر
سینا
1400/7/28 - 17:16
بسیار عالی ممنون از پستتون
rateup 0
 ratedown 0
نوازش
1400/8/11 - 11:43
من از ایکس بادی خیلی راضیم و بعد از بارداریم خیلی سریع به وزن ایده آل رسیدم و همچنان ادامش میدم.
rateup 1
 ratedown 0

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.