پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

هندانوویچ خطاب به ساری: می توانستی مثل بیلسا باشی!

هندانوویچ خطاب به ساری: می توانستی مثل بیلسا باشی!

دیدار جنجالی تیم های اینتر و لاتزیو با پیروزی 3-1 شاگردان مائوریتزیو ساری به پایان رسید اما پس از گذشت دو روز از این مسابقه، همچنان حاشیه های مربوط به آن ادامه دارد.

به گزارش ایران ورزشی؛ در دیدار تیم های لاتزیو و اینتر، گل دوم بیانکوچلستی به نحوی به ثمر رسید که اعتراض اینتری ها را در پی داشت. فدریکو دی مارکو وینگ بک چپ اینتر پس از برخورد با بازیکن حریف، آسیب دید و روی زمین افتاد. لائوتارو مارتینز که صاحب توپ شده بود، ندید که دی مارکو روی زمین افتاده و بازی را ادامه داد. بازیکنان لاتزیو پس از گرفتن توپ با وجود این که دیدند دی مارکو روی زمین است، توپ را به بیرون نزدند. به بازی ادامه دادند. لاتزیو از همان منطقه ای که دی مارکو باید پوشش می داد توسط فلیپه اندرسون به گل رسید که این امر، اعتراض اینتری را در پی داشت که چرا لاتزیویی ها بازی جوانمردانه را رعایت نکرده اند.

حالا گاتزتا دلو اسپورت، صحبت های سمیر هندانوویچ کاپیتان اینتر خطاب به مائوریتزیو ساری در تونل رختکن را منتشر کرده است. هندانوویچ خطاب به سرمربی لاتزیو گفته:

چرا بازی را متوقف نکردید؟ تو می توانستی مثل بیلسا رفتار کنی، کار بیلسا را یادت می آید؟
صحبت های هندانوویچ به دیدار تیم های لیدز یونایتد و استون ویلا در آوریل 2019 برای صعود به لیگ برتر انگلیس اشاره دارد. در آن دیدار لیدز یونایتد وقتی بازیکن استون ویلا روی زمین بود به گل رسید اما مارچلو بیلسا به بازیکنانش گفت سرجایشان بایستند تا استون ویلا گل بزند و قواعد بازی جوانمردانه رعایت شود. با همین کار، لیدز یونایتد نتوانست از پس استون ویلا بربیاید و بازی 1-1 تمام شد. این تساوی، صعود لیدز یونایتد به لیگ برتر انگلیس را یک فصل به تاخیر انداخت. با این حال مائوریتزیو ساری پس از بازی اینتر و لاتزیو گفته بود:

    در صحنه گل دوم لاتزیو، قبول دارم که دی مارکو روی زمین افتاده بود اما قبل از ضدحمله ما، اینتر با لائوتارو مارتینز به سمت دروازه لاتزیو هجوم آورد درحالیکه دی مارکو روی زمین بود. اگر بخواهیم فیرپلی را رعایت کنیم، ابتدا آنها بودند که باید توپ را به بیرون می زدند. وقتی آنها برای بازیکن مصدوم خود این کار را انجام ندادند، پس چرا ما باید توپ را بیرون می زدیم؟ اولویت با بازیکنان اینتر بود اما آنها ادامه بازی را ترجیح دادند و ما نیز همین روند را دنبال کردیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.