پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

سیمونه اینزاگی: بردهای شریف تیراسپول تصادفی نبوده است

سیمونه اینزاگی: بردهای شریف تیراسپول تصادفی نبوده است

اینزاگی می گوید اینتر کار ساده ای برابر شریف تیراسپول ندارد.

به گزارش ایران ورزشی؛ اینزاگی قبل از شروع کنفرانس خبری دیدار با شریف مولداوی با اسکای اسپورت مصاحبه ای انجام داد:

دیدار قبلی با لاتزیو؟ همه ما به خاطر اتفاقات روز شنبه عصبانی هستیم و حسرت زیادی وجود دارد. دوباره آن مسابقه را دیدم و ما در 60-65 دقیقه اول بازی برابر یک تیم قوی، فوق العاده کار کردیم و بهترین نمایش ما در یک دیدار خارج از خانه محسوب می شد. تنها مشکل مهم این بود که پس از گل اول، موفق نشدیم گل دوم را بزنیم و لاتزیو را برای تغییر نتیجه بازی امیدوار نگه داشتیم. روز گذشته عصبانیت و نا امیدی را در تیم دیدم و از اینکه آن شکست روی همه تاثیر گذاشته خوشحالم. همه ما می خواهیم نسبت به آن واکنش مهمی نشان دهیم. تاثیر عصبانیت در بازی فردا؟ به عزم و اشتیاق نیاز داریم. باید هوشمندانه و خونسرد کار کنیم تا بتوانیم پیروز شویم.
دیدار فردا بسیار مهم خواهد بود زیرا به سومین بازی در لیگ قهرمانان رسیده ایم و هنوز برنده نشده ایم. ما باید در بردن این بازی مهم خوب عمل کنیم تا به مسیر صعود بازگردیم. بازی فردا، مسابقه عزم و اراده خواهد بود که دو تیم در آن جنگنده و پر تلاش ظاهر خواهند شد. آنها در بازی های خود مقابل شاختار دونتسک و رئال مادرید، دو تیمی قدرتمندی که ما نیز در برابرشان قرار گرفته ایم، به شایستگی برنده شده اند. فردا باید در گردش توپ و حفظ ساختار خود خوب عمل کنیم زیرا آنها بازیکنانی سریع دارند و می توانند در ضدحملات خطرناک ظاهر شوند. عدم گلزنی در لیگ قهرمانان؟ ما بهترین حمله در سری آ هستیم و فردا برای کسب سه امتیاز باید در بازی تمرکز داشته باشیم.
مسابقه با شریف حیاتی است
اینزاگی سپس در کنفرانس خبری قبل از دیدار با نماینده مولداوی حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود:

فکر می کنم شریف دو بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان را به طور شانسی و تصادفی نبرده است. آنها برای دفاع کردن عقب می نشینند و تیمی سازمان یافته هستند. باید در طول بازی شکل خود را حفظ کنیم. بازی ساده ای پیش رو نداریم و این مسابقه برای حیاتی و مهم خواهد بود.
از سرمربی ایتالیایی نظرش در مورد این موضوع که اینتر بیشترین خلق موقعیت در لیگ های معتبر را دارد اما گل های زیادی نیز دریافت کرده است سوالی پرسیده شد:

از این آمار مطلع بودم. تیم من همواره موقعیت های زیادی خلق می کند و گل های زیادی به ثمر می رساند. بهترین خط حمله لیگ را در اختیار داریم اما متاسفانه کمی بیشتر از گل هایی که باید دریافت می کردیم را دریافت کرده ایم و می توانستیم از برخی از آنها جلوگیری کنیم. با شاگردانم صحبت کردم و عصابنیت آنها را دیدم. از این بابت خوشحالم زیرا این معنی می دهد آنها بازیکنان برنده هستند. نشان داده ایم مقابل هر تیمی می توانیم موقعیت گل خلق کنیم و باید در استفاده از موقعیت ها در بازی فردا از خود مهارت نشان دهیم.
اینزاگی در ادامه نیز گفت:

فکر نمی کنم اینتر یک مشکل و یک مانع ذهنی در لیگ قهرمانان داشته باشد. در مقابل رئال 18 بار ضربه به سمت دروازه داشتیم اما گلی نزدیم و آن بازی ترکیبی از بدشانسی ها و بی دقتی ها بود. در عوض در بازی بعد از آن نیز با 19 ضربه 6 گل به ثمر رسانیدم (مقابل بولونیا). فردا فرصت مهمی برای برنده شدن مقابل تیمی را داریم که صدر نشین گروه است.
برنامه برای بیشتر بازی کردن سانچز؟ الکسیس و ویدال روز گذشته به ما ملحق شدند و آنها به خوبی تمرین کردند. خوشحالم که سانچز در سه بازی متوالی برای شیلی بازی کرده و شرایطش رو به بهبود است. وقتی استفاده از سانچز را مناسب بدانم، به او بازی خواهم داد زیرا قطعا می تواند یک دارایی مهم برای ما به حساب آید.
فصل گذشته اینتر وقتی مدعی جدی اسکودتو شد که کونته با تغییر سبک بازی اینتر، تیمش را دفاعی تر کرد. از اینزاگی پرسیده شد که آیا او نیز ممکن است فلسفه اش را تغییر دهد؟

در تلاش هستیم از نظر دفاعی پیشرفت کنیم اما در عین حال می توانستیم حتی بیشتر از گل هایی که تاکنون به ثمر رسانده ایم گلزنی کنیم. فکر نمی کنم مشکل این باشد که خط دفاع جلو تر بازی می کند. مشکل مربوط به کل تیم است و همه بازیکنان باید در حرکات خود پیشرفت کنند. هنوز نیاز داریم سبک بازی تیمی خود را تکمیل کرده و بهبود ببخشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.